Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań dla Służby Zdrowia.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w Służbie Zdrowia

Dla Służby zdrowia rozwiązania do druku firmy Zebra®

Podstawy prawne

Obowiązek znakowania pacjentów oraz personelu.

Materiały eksploatacyjne w służbie zdrowia

Od opasek identyfikacyjnych do zaawansowanych etykiet.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Health Care

Drukarki termiczne firmy Zebra dla służby zdrowia

 image HC

Drukarki przenośne

Niewielkie, lekkie i wygodne drukarki z serii QLn oferują pełny zakres opcji komunikacji, w tym 802.11n z pełną obsługą sieci VPN do bezpiecznego przesyłania danych pacjentów. Nadają się idealnie do drukowania etykiet na próbki lub leki przy łóżku pacjenta i dostępne są w wersjach z szerokością druku 50 mm i 76 mm.

Drukarki stacjonarne

Termiczne drukarki stacjonarne zapewniają szybki, wygodny i niezawodny druk opasek na rękę dla pacjentów oraz etykiet do oznaczania próbek, leków lub kartotek.

Kompletne i zintegrowane rozwiązanie firmy Zebra do drukowania opasek na rękę obejmuje drukarkę termiczną HC100™ o niewielkich rozmiarach oraz łatwe do wymiany wkłady zawierające opaski na rękę Z-Band® Direct firmy Zebra z powłoką antybakteryjną.* Inteligentna technologia drukarki wyczuwa rodzaj opaski i automatycznie kalibruje ustawienia dla optymalnej jakości druku.

W aptece, laboratorium czy na stanowisku pielęgniarek na oddziale, drukarki stacjonarne Zebra oferują technologię bezpośredniego druku termicznego, gdy potrzebne są łatwe w obsłudze urządzenia bez kalki, lub też technologię druku termotransferowego, gdy wymagane są bardziej trwałe wydruki, np. odporne na sterylizację.

* U żywając antybakteryjnych opasek na rękę (które zawierają biocydy), zachowaj zasady bezpieczeństwa. Przed użyciem zawsze przeczytaj etykietę i informacje o produkcie.

Drukarki klasy średniej

ZM400™

Drukarka ZM400 o mocnej, metalowej obudowie zapewnia szybki druk wysokonakładowy i nadaje się idealnie do znakowania materiałów szpitalnych, zarządzania zapasami, śledzenia środków trwałych i oznaczania kartotek medycznych.

Drukarki klasy wysokiej

Seria Xi™

Drukarka 110Xi4™, łącząca wysoką wydajność, trwałość i wytrzymałość, jest doskonała do drukowania etykiet na torebki z krwią w centrach krwiodawstwa. Posiada procesor 32-bitowy zapewniający szybkie przetwarzanie danych oraz rozszerzoną pamięć na grafikę, czcionki i formaty etykiet, np. takie jak etykiety w standardzie ISBT 128. Drukarki Xi4™ oferują także więcej opcji komunikacji, w tym drukowanie z obsługą języka XML, bezprzewodowe i przewodowe serwery druku ZebraNet oraz USB 2.0.

Drukarki RFID

Drukarki Zebra R2844-Z™ oferują odczyt, zapis i drukowanie etykiet RFID służących do identyfikacji i śledzenia kart pacjentów, które są przekazywane z oddziałów do lekarzy i dalej aż do ambulatorium. Drukarkę R2844-Z można też wykorzystać do drukowania i kodowania opasek z identyfikatorem RFID zakładanych na rękę pacjentom, aby śledzić ich drogę przez wszystkie etapy leczenia szpitalnego.

Drukarki kart plastikowych

Drukarki kart plastikowych z oferty Zebry potrafią spełnić szeroki zakres potrzeb szpitala w zakresie identyfikacji pacjentów i personelu, oferując druk w kolorze, druk kodów kreskowych oraz technologię pasków magnetycznych i kart chipowych. Karty można wykorzystać w zastosowaniach wymagających identyfikacji oraz kontroli dostępu.