Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań dla Służby Zdrowia.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w Służbie Zdrowia

Dla Służby zdrowia rozwiązania do druku firmy Zebra®

Podstawy prawne

Obowiązek znakowania pacjentów oraz personelu.

Materiały eksploatacyjne w służbie zdrowia

Od opasek identyfikacyjnych do zaawansowanych etykiet.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Health Care

Rozwiązania Zebra® do identyfikacji pacjentów

 image HC1

W dziedzinie identyfikacji pacjentów Zebra Technologies nie ma sobie równych

Błędy w identyfikacji pacjentów to jedno z największych zagrożeń dla ich bezpieczeństwa. Oferowane przez Zebrę rozwiązania do druku opasek na rękę dla dorosłych, dzieci i oddziałów położniczych spełniają szeroki zakres wymagań – od tych związanych z komfortem pacjentów i redukcją błędów medycznych po usprawnienie pracy i ułatwienie przyjmowania pacjentów do szpitala.

Coraz trudniej jest osiągać lepsze wyniki, mając do dyspozycji mniejsze środki i unikając przy tym kosztownych błędów i marnotrawstwa czasu. Jeśli chodzi o rozwiązania do drukowania opasek na rękę, Zebra ma wszystko, czego potrzebujesz. Czy chcesz całkowicie zreorganizować i zmodernizować swoje procedury, czy też tylko nieco zmodyfikować swój obecny system przy minimalnych zakłóceniach, w ofercie Zebry znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Opaski na rękę Z-Band® Opaski na rękę firmy Zebra do druku termicznego oferują prosty i skuteczny sposób pozwalający szybko i dokładnie identyfikować pacjentów bez zbędnych komplikacji. Opaski przeznaczone są do użytku z wiodącymi na rynku drukarkami termicznymi marki Zebra, które drukują na nich na żądanie trwały tekst i kody kreskowe, zapewniając bezbłędną identyfikację pacjentów.

Opaski na rękę Laserband Oferowane przez Zebrę samolaminujące opaski na rękę do bezpośredniego druku laserowego umożliwiają szybkie wprowadzenie opasek na rękę z kodami kreskowymi. Jednoczesne drukowanie opasek identyfikacyjnych i etykiet na karty pacjentów na jednym arkuszu na używanych już w placówce drukarkach laserowych pozwala na szybsze drukowanie informacji i usprawnienie przyjmowania pacjentów.

...solidne rozwiązanie do druku, dzięki któremu mamy w szpitalu Great Ormond Street 
system zgodny z wymaganiami Brytyjskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa Pacjentów, 
a przy tym łatwy w obsłudze dla personelu.
Meredith Mora, Menedżer Projektu ds. Dokumentacji Medycznej, Szpital Dziecięcy Great Ormond Street, NHS Trust, Wielka Brytani.

Z-Band UltraSoft

Z-Band UltraSoft to najdelikatniejsze w dotyku opaski na rękę do druku termicznego dostępne na rynku. Ten elastyczny materiał syntetyczny został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach pacjentów z wrażliwą skórą i dlatego jego spodnia strona jest szczególnie miękka dla większego komfortu. Opaski nie zawierają lateksu, nie stwarzają zagrożeń w środowiskach RM (MR-Safe†) i są dostępne w rozmiarach dla dorosłych, dzieci i niemowląt.

Z-Band Direct

Opaski Z-Band Direct zapewniają taką samą trwałość i łatwość użytkowania co opaski Z-Band UltraSoft, a ponadto jest to nasz najpopularniejszy materiał termiczny do druku opasek, opracowany specjalnie do identyfikacji pacjentów. Elastyczny polipropylen z lakierem ochronnym i intuicyjnym w użyciu zapięciem samoprzylepnym oferuje komfort, trwałość i proste zakładanie, ułatwiając pracę zawsze zajętym pielęgniarkom. Opaski nie zawierają lateksu, nie stwarzają zagrożeń w środowiskach RM (MR-Safe) i są dostępne w kolorze białym i czerwonym. Czerwone opaski używane są zwykle jako sygnał wizualny dla pielęgniarek w przypadkach, gdy pacjent cierpi na określone schorzenie.

 • Druk termiczny nie wymagający użycia taśmy barwiącej zapewnia bardzo proste użytkowanie oraz możliwość szybkiego drukowania i zakładania opasek pacjentom.
 • Lakier UV zapewnia odporność na wodę, żele dezynfekujące do rąk, łagodne środki czyszczące i inne substancje używane w szpitalach, dzięki czemu nadruki pozostają czytelne przez cały okres typowego pobytu pacjenta w szpitalu.
 • Powłoka antybakteryjna pomaga zapobiec rozprzestrzenianiu się najczęstszych zakażeń szpitalnych.
 • Opaski mają nacięcia zabezpieczające przed naruszeniem, dzięki którym opaski nie można zdjąć i założyć ponownie.

Laserband® 2 Advanced

Opaski na rękę Laserband® 2 Advanced mają specjalnie zaprojektowany kształt i konstrukcję, dzięki której łatwo się je zakłada i leżą płasko na nadgarstku. Umożliwia to szybkie skanowanie oraz zapewnia pacjentom większy komfort. Opaski Laserband nie zawierają lateksu i oferowane są w arkuszach umożliwiających jednoczesne drukowanie opasek i etykiet na kartę pacjenta za pomocą większości drukarek laserowych dostępnych na rynku.

 • Samolaminowanie chroni wydrukowany tekst i kody kreskowe, dzięki czemu opaski są wystarczająco trwałe, aby zapewnić czytelność wydruków przez cały okres pobytu pacjenta w szpitalu.
 • Opaski mają nacięcia zabezpieczające przed naruszeniem, dzięki którym opaski nie można zdjąć i założyć ponownie.
 • Zintegrowany pasek wydłużający umożliwia dostosowanie opaski do wielu różnych rozmiarów nadgarstka.
 • Dostępne są rozmiary dla dorosłych, dzieci i niemowląt w kolorze białym i czerwonym oraz formaty specjalnie przeznaczone dla oddziałów położniczych i noworodków.

Z-Band Fusion

Z-Band Fusion Zebry, samolaminujące polipropylenowe opaski na rękę do druku termicznego z zapięciem samoprzylepnym, są idealne do zastosowań w szpitalach specjalistycznych, gdzie przeciętny pobyt pacjenta na oddziale przekracza 14 dni. Samolaminowanie chroni wydrukowany tekst i kody kreskowe. Opaski mają specjalnie zaprojektowany kształt, dzięki czemu łatwo się je zakłada i leżą płasko na nadgarstku, umożliwiając szybkie skanowanie. Nie zawierają lateksu i dostępne są w kolorze białym lub czerwonym.

 • Zintegrowany pasek wydłużający umożliwia dostosowanie opaski do wielu różnych rozmiarów nadgarstka.
 • Dostępne w rozmiarach dla dorosłych, dzieci i niemowląt
 • Z etykietą na kartę pacjenta
 • Czytelne dla skanera do 60 dni
 • Do druku na drukarkach biurkowych Zebra o szerokości 104 mm (4 cale)

Z-Band QuickClipTM

Termiczne, elastyczne, polipropylenowe opaski na rękę z zapięciem na zatrzask. Opracowane specjalnie z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa pacjentów podczas typowego pobytu w szpitalu. Dostępne są rozmiary dla dorosłych i dla dzieci oraz kolorowe zatrzaski. Odporne na wodę, łagodne środki czyszczące i żele do rąk używane w szpitalach. Opaski te ponadto nie zawierają lateksu i nie stwarzają zagrożeń w środowiskach RM (MR-Safe).

Z-Band Direct Soft Infant

Termiczne, elastyczne, polipropylenowe opaski na rękę z miękkim podkładem nylonowym. Opracowane specjalnie z myślą o noworodkach. Delikatniejsze, mniejsze opaski z zapięciem samoprzylepnym z regulacją długości, zapewniające właściwą identyfikację nawet najmniejszych pacjentów. Odporne na wodę, łagodne środki czyszczące i żele do rąk używane w szpitalach. Nie zawierają lateksu i nie stwarzają zagrożeń w środowiskach RM (MR-Safe).

ComfyCuff®

Obok naszych opasek na rękę do drukowania oferujemy także miękką wyściółkę do opasek ComfyCuff nie przeznaczoną do zadruku. Ten produkt jest przeznaczony do użytku z opaskami na rękę i identyfikatorami dla niemowląt i jest odpowiedni dla noworodków o najbardziej wrażliwej skórze. Wyściółka ComfyCuff jest dostępna także w większym rozmiarze przeznaczonym do identyfikacji pacjentów w podeszłym wieku, którzy mają delikatną skórę.