Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań dla Służby Zdrowia.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w Służbie Zdrowia

Dla Służby zdrowia rozwiązania do druku firmy Zebra®

Podstawy prawne

Obowiązek znakowania pacjentów oraz personelu.

Materiały eksploatacyjne w służbie zdrowia

Od opasek identyfikacyjnych do zaawansowanych etykiet.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Health Care

Ograniczanie błędów w leczeniu pacjentów

 image HC

Właściwa identyfikacja pacjentów

W 12-miesięcznym okresie od lutego 2006 do stycznia 2007 brytyjska Agencja ds. Bezpieczeństwa Pacjentów (NPSA) otrzymała 24.382 zgłoszenia o pacjentach, którzy z powodu błędnej identyfikacji byli niewłaściwie leczeni.

Szacuje się, że ponad 2900 z tych przypadków wiąże się z opaskami identyfikacyjnymi na rękę i ich zastosowaniem (źródło: NPSA, Safer Practice Notice nr 27, lipiec 2007).

Drukarki stacjonarne i nośniki do druku opasek na rękę marki
Zebra zapewniają efektywne rozwiązanie umożliwiające poprawę bezpieczeństwa pacjentów. Oferowane są opaski w rozmiarach dla dorosłych, dzieci i noworodków oraz w kolorze czerwonym do oznaczania alergii. Na zamówienie dostępnych jest pięć dodatkowych kolorów. Nadruki na opaskach mogą zawierać tekst, kody kreskowe, a nawet obrazy cyfrowe, dzięki czemu wszystkie potrzebne dane włącznie z grupą krwi, alergiami i lekarzem prowadzącym są natychmiast widoczne.

W przypadku pacjentów przewlekle chorych, którzy przychodzą do szpitala na leczenie regularnie, szpitale mogą wydać pacjentom karty identyfikacyjne służące do identyfikacji ich w czasie procedury przyjęć i podczas leczenia.

Pobieranie próbek: Drukuj etykiety na próbki na przenośnej drukarce w miejscu pobrania, aby zapewnić prawidłowe oznaczenie próbki.

Transfuzje krwi: Zautomatyzuj weryfikację tożsamości, aby ograniczyć zagrożenia. Wykorzystaj opaski na rękę i bezbłędne etykiety z kodami kreskowymi w celu śledzenia jednostek krwi i próbek.

Podawanie leków przy łóżku pacjenta: Zapewnij podawanie właściwego leku właściwym pacjentom. Wykorzystaj etykiety z kodami kreskowymi do identyfikacji leków.

Gdzie występują błędy dotyczące leków?

diagram