Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań dla Służby Zdrowia.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w Służbie Zdrowia

Dla Służby zdrowia rozwiązania do druku firmy Zebra®

Podstawy prawne

Obowiązek znakowania pacjentów oraz personelu.

Materiały eksploatacyjne w służbie zdrowia

Od opasek identyfikacyjnych do zaawansowanych etykiet.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Health Care

Oszczędność czasu i kosztów w administracji szpitala

 image HC

Kody kreskowe i drukowane etykiety: redukują czas poświęcany na czynności administracyjne, zwiększając przy tym bezpieczeństwo

Wprowadzenie do szpitala systemu identyfikacji pacjentów opartego na kodach kreskowych nie tylko zmniejsza liczbę błędów i związane z nimi koszty (w tym potencjalne koszty sądowe), ale przynosi także wiele innych korzyści. Po przejściu na zautomatyzowany system wprowadzania i weryfikacji danych wiele czynności administracyjnych zostaje przyspieszonych i uproszczonych, dzięki czemu pracownicy mogą poświęcać więcej czasu pacjentom, a mniej na papierkową robotę. Takie systemy poprawiają też ogólną przejrzystość informacji, zapewniając w czasie rzeczywistym informacje dotyczące próbek, badań i wyników.

Mobilność: decentralizacja dostępu do komputera i drukarki zwiększa wydajność pracy

Dostępność wygodnych przenośnych i bezprzewodowych komputerów, drukarek i sieci umożliwia modyfikację wielu zastosowań. Upowszechnienie zastosowania sieci bezprzewodowych i wykorzystywanie przenośnych stacji roboczych w szpitalach doprowadziło do bezpieczniejszych praktyk w pracy i ogromnie zwiększyło wydajność pracowników.

Przenośne drukarki dla personelu apteki lub pracowników pobierających krew umożliwiają drukowanie etykiet z kodami kreskowymi na żądanie tam, gdzie są potrzebne – co oszczędza czas. Drukowanie etykiety przy łóżku pacjenta pozwala znacznie ograniczyć możliwość pomyłki, a także szybciej podać leki lub oznaczyć próbkę.

Zarządzanie drukarkami: monitorowanie i kontrola nad flotą drukarek

Wykorzystując możliwości rozwiązań ZebraLink™, oprogramowanie ZebraNet™ Bridge Enterprise pozwala personelowi działu informatyki na scentralizowane instalowanie, zarządzanie i monitorowanie drukarek Zebra z jednego komputera w dowolnym punkcie sieci. Możliwa jest szybka instalacja i konfiguracja urządzeń, które są gotowe do pracy wkrótce po rozpakowaniu, a zarządzanie jest szybkie i proste dzięki funkcji przeciągnij-i-upuść i pomocy kreatora. ZebraNet Bridge zapewnia oszczędność czasu i kosztów czynności administracyjnych działu IT oraz dłuższy czas pracy drukarek.