Jesteś zainteresowany rozwiązaniami dla transportu, spedycji i logistyki?

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w transporcie i logistyce

Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra

Jak sprzedać. Cenne argumenty

Jeśli trudno Ci wybrać drukarki z szerokiej oferty drukarek, technologii druku i chcesz wiedzieć, która drukarka jest odpowiednia dla Twoich klientów, przeczytaj przygotowany materiał.

Materiały eksploatacyjne

Dlaczego warto używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Zebra?

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Kalki Termotransferowe

Oryginalne kalki termotransferowe Zebra®

Idealnie dobrane do Twojej drukarki Zebra.

Zapewnij sobie najlepsze rezultaty druku na drukarce Zebra, używając oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Zebra

Jakość Zebry

Zebra oferuje kalki, które są opracowane specjalnie do użytku z etykietami i drukarkami marki Zebra. Żaden inny dostawca nie zna drukarek Zebra tak jak my! Każda kalka musi przejść szereg rygorystycznych testów, zanim będzie mogła stać się oryginalną kalką marki Zebra. Możesz więc liczyć na to, że Zebra dostarczy Ci kalki najlepszej możliwej jakości – za każdym razem!

Obsługa Zebry

Dostarczając na rynek EMEA wiele milionów metrów kwadratowych kalki rocznie, Zebra oferuje swoim partnerom liczne korzyści pod względem obsługi. W magazynach dostępnych jest około 140 różnych produktów z oferty kalek ZipShip specjalnie przeznaczonych do drukarek Zebra. Jeśli potrzebujesz kalki żywicznej do swojej drukarki G-SeriesTM, czy też 900-metrowych kalek woskowych do mechanizmów drukujących PAXTM, te i wszystkie inne standardowe rozmiary są dostępne w magazynach i gotowe do szybkiej dostawy.

Cena Zebry

Zebra oferuje duży wybór ponad 75 materiałów do druku etykiet, przywieszek i paragonów, a także produkty specjalistyczne, takie jak opaski na rękę. Papierowe i syntetyczne, termiczne i termotransferowe, samoprzylepne i bez kleju – u nas znajdziesz nośniki każdego rodzaju. Zebra dostarcza również rozwiązania o specjalnych cechach, np. etykiety zabezpieczone przed naruszeniem, etykiety do zastosowań w wysokich temperaturach oraz nośniki ze specjalnym klejem.

Wygoda

Jako największy nabywca kalki na świecie Zebra wykorzystuje swoją silną pozycję przetargową, aby móc oferować konkurencyjne ceny wszystkich produktów w swoim standardowym asortymencie. Skoro możesz mieć jakość i obsługę Zebry, a minimalna wielkość zamówienia to zaledwie jedno opakowanie, to po co płacić więcej gdzie indziej?

Najaktualniejsze ceny znajdziesz w cenniku ZipShip, który możesz pobrać z witryny www.accesszebra.com. Wszystkie produkty w cenniku są dostępne w magazynach, a minimalna wielkość zamówienia to tylko jedno opakowanie.

Pobierz szczegółowe informacje.