Jesteś zainteresowany rozwiązaniami dla transportu, spedycji i logistyki?

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w transporcie i logistyce

Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra

Jak sprzedać. Cenne argumenty

Jeśli trudno Ci wybrać drukarki z szerokiej oferty drukarek, technologii druku i chcesz wiedzieć, która drukarka jest odpowiednia dla Twoich klientów, przeczytaj przygotowany materiał.

Materiały eksploatacyjne

Dlaczego warto używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Zebra?

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Zebra® R110PAX4™

 Zebra® R110PAX4™

Wysokowydajny wieloprotokołowy mechanizm drukujący RFID
do rozwiązań typu „wydrukuj i naklej”

Jeśli Twoja firma musi spełnić wymagania dotyczące systemów identyfikacji radiowej (RFID), to oferowana przez firmę Zebra drukarka R110PAX4 pomoże Ci skutecznie rozpocząć proces dostosowawczy. Mechanizmy drukujące PAXTM firmy Zebra zapewniają najwyższą wydajność w krytycznych zastosowaniach typu „wydrukuj i naklej” w firmie. Połączyliśmy wydajność mechanizmu PAX z technologią RFID, aby zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązanie do identyfikacji kartonów i palet.

Technologia RFID zapewnia szybką, elastyczną i niezawodną metodę elektronicznego wykrywania, śledzenia i zarządzania wieloma różnymi obiektami. Drukarka R110PAX4 pomoże Ci usprawnić zarządzanie przepływem pakowanych towarów konsumenckich w Twojej firmie, eliminując potrzebę niewygodnego znakowania kartonów techniką druku atramentowego.

Drukarka R110PAX4 dostępna jest w wersjach dla prawo- i lewostronnej oraz z rozdzielczością 203 i 300 dpi do wyboru. Ponadto urządzenie jest zoptymalizowane w celu zapewnienia dużej przepustowości, funkcja kalibracji automatycznie wybiera optymalne położenie transpondera, a liczniki RFID monitorują zarówno dobre, jak i nieczytelne etykiety.

Drukarka R110PAX4 obsługuje obecnie wiele standardów RFID, m.in. EPC Gen 2. Oryginalna architektura programowa czytnika umożliwia aktualizację oprogramowania i adaptację do nowych protokołów, zapewniając duże bezpieczeństwo inwestycji firmy w systemy RFID.

Zastosowania

Wysoko wydajny mechanizm drukujący R110PAX4 z technologią RFID do szybkichzautomatyzowanych systemów typu „wydrukuj i naklej” jest przeznaczony do znakowania kartonów i palet w firmach, które chcą usprawnić logistykę i zarządzanie łańcuchem dostaw, a także inne obszary działalności, np.:

  • śledzenie aktywów
  • zarządzanie stanami magazynowymi
  • wysyłka/odbiór towarów
  • dystrybucja