Jesteś zainteresowany rozwiązaniami dla transportu, spedycji i logistyki?

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w transporcie i logistyce

Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra

Jak sprzedać. Cenne argumenty

Jeśli trudno Ci wybrać drukarki z szerokiej oferty drukarek, technologii druku i chcesz wiedzieć, która drukarka jest odpowiednia dla Twoich klientów, przeczytaj przygotowany materiał.

Materiały eksploatacyjne

Dlaczego warto używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Zebra?

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Podstawowe Informacje

Oryginalne materiały eksploatacyjne Zebra™ – podstawowe informacje

Materiały eksploatacyjne Zebra dostępne są w standardowym asortymencie w systemie ZipShip lub mogą być wykonane na indywidualne zamówienie w formatach lub rodzajach niedostępnych w ofercie gotowych produktów

Materiały eksploatacyjne w asortymencie ZipShip

Gotowe produkty

ZMateriały z asortymentu ZipShip czekają na półkach gotowe do natychmiastowej wysyłki. Dlatego możemy zaoferować wysyłkę tego samego dnia* – nawet jeśli chcesz zamówić tylko jedno opakowanie!

Szeroki wybór

Nasz asortyment materiałów eksploatacyjnych ZipShip obejmuje najpopularniejsze formaty etykiet i standardy branżowe. Ponadto posiadamy w magazynach odpowiednie do nich kalki termotransferowe w różnych szerokościach pasujących do naszych drukarek.

Szeroki wybór produktów

Zebra jest jednym z największych producentów etykiet w Europie. Kupujemy surowiec po bardzo konkurencyjnych cenach i obniżamy koszty produkcji najbardziej, jak to możliwe, co znaczy, że nasi partnerzy – i ich klienci – będą mogli korzystać z produktów najwyższej jakości po niskich cenach. Nasze produkty w asortymencie ZipShip wytwarzane są w dużych seriach produkcyjnych, dlatego nawet niewielkie zamówienia są dostępne w konkurencyjnej cenie.

Łatwy wybór

Możesz łatwo wybrać odpowiednie etykiety (i kalkę termotransferową) z asortymentu ZipShip, korzystając z naszego internetowego Selektora ZipShip, dostępnego dla partnerów w dziale poświęconym materiałom eksploatacyjnym w witrynie www.accesszebra.com

Materiały eksploatacyjne na indywidualne zamówienie

Łatwy wybór

Możesz łatwo wybrać odpowiednie etykiety (i kalkę termotransferową) z asortymentu ZipShip, korzystając z naszego internetowego Selektora ZipShip, dostępnego dla partnerów w dziale poświęconym materiałom eksploatacyjnym w witrynie www.accesszebra.com

Niestandardowe materiały eksploatacyjne mogą być wykonane na indywidualne zamówienie w przypadku zastosowań wymagających formatów, kolorów lub rodzajów nośnika niedostępnych w asortymencie ZipShip.

Rozszerzony wybórr

Etykiety mogą być wyprodukowane na zamówienie w wymaganych formatach i wzorach, z określonych materiałów lub z wstępnym nadrukiem. Dostępne są szybkie dostawy różnych materiałów od papieru po produkty z górnej półki, w tym np. zatwierdzone przez UL poliestry i poliimidy, dzięki czemu klienci mogą korzystać z bogatej oferty rozwiązań.

Doświadczenie projektowe

Zebra dysponuje dużym zespołem własnych specjalistów o wysokich umiejętnościach w dziedzinie materiałów eksploatacyjnych, którzy zajmują się projektowaniem niestandardowych rozwiązań w zakresie etykietowania odpowiednio do indywidualnych wymagań związanych z określonymi zastosowaniami.

Sprawdzone i wypróbowane

ZMateriały eksploatacyjne wykonywane na indywidualne zamówienie są projektowane, wytwarzane i testowane według wysokich standardów, aby użytkownik mógł być pewien doskonałych rezultatów. Próbki materiałów oraz rolki do testowania dostępne są dla klientów w celu wypróbowania w danym zastosowaniu i sprawdzenia, czy materiał odpowiada wymaganiom. Wiele międzynarodowych przedsiębiorstw stosuje materiały eksploatacyjne Zebry i wymaga tego od swoich kontrahentów, ponieważ mają zaufanie do wysokiej jakości zapewnianej przez Zebrę.

Kalki termotransferowe

Kalki termotransferowe są starannie wybierane i testowane według tych samych rygorystycznych standardów co nasze materiały do druku etykiet, aby zapewnić absolutnie najwyższą jakość druku i trwałość głowicy drukującej. Zebra testuje każdą kalkę w zestawieniu z różnymi etykietami i włącza do swojego asortymentu tylko te produkty, które spełniają szereg surowych kryteriów. Tylko najlepsze kalki dodawane są do oferty materiałów eksploatacyjnych Zebry.

Zebra posiada w magazynach kalki termotransferowe odpowiednie do wszystkich rodzajów drukarek i etykiet produkowanych przez Zebrę i oferuje je po konkurencyjnych cenach nawet w przypadku niewielkich zamówień (minimum jedno opakowanie).

Pobierz szczegółowe informacje.