Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań dla Służby Zdrowia.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w Służbie Zdrowia

Dla Służby zdrowia rozwiązania do druku firmy Zebra®

Podstawy prawne

Obowiązek znakowania pacjentów oraz personelu.

Materiały eksploatacyjne w służbie zdrowia

Od opasek identyfikacyjnych do zaawansowanych etykiet.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Oryginalne materiały eksploatacyjne Zebra®


Materiały Eksploatacyjne


Optymalne zastosowania:

  • Bezpieczna i bezbłędna identyfikacja pacjentów w służbie zdrowia
  • Wstęp na imprezy sportowe, koncerty, do parków wodnych i parków rozrywki
  • Statki wycieczkowe i ośrodki wczasowe – transakcje bezgotówkowe
Opaski na rękę Zebra są trwałe i oferowane po konkurencyjnej cenie. Poza zwiększaniem efektywności pomagają także w automatyzacji gromadzenia, przesyłania i przechowywania danych.

Rozwiązania do druku opasek na rękę firmy Zebra®

Opaski na rękę Zebra to wygodny, efektywny i bezpieczny sposób identyfikacji osób – czy to pacjentów w szpitalu, czy też gości w ośrodku rekreacyjnym.

Dzięki przejrzystym, kompletnym i bezbłędnym informacjom wizualnym obejmującym kod kreskowy wydrukowany na opasce leczenie pacjentów, kontrola dostępu oraz rozliczenia finansowe mogą odbywać się bezproblemowo i bezpiecznie.

Do zastosowań wymagających maksymalnie elastycznych możliwości identyfikacji oferowane są opaski na rękę Zebra Smart Wristbands™ z wbudowanym identyfikatorem radiowym (RFID) zapewniającym funkcje odczytu i zapisu, przy czym dane można odczytać nawet przez odzież i pościel.

Asortyment opasek na rękę Zebra obejmuje rozmiary dla dorosłych, dzieci i noworodków, różne kolory, zapięcia samoprzylepne lub na zatrzask oraz wersje do druku termotransferowego lub termicznego.

„Dzięki łatwości użycia opaski na rękę Zebra zostały szybko zaakceptowane przez pacjentów
 i przez personel... opaski przyczyniają się teraz jeszcze bardziej do zwiększenia 
bezpieczeństwa pacjentów”.
Dr Francesco Venneri Ordynator oddziału chirurgii urazowej i główny specjalista ds. zagrożeń w służbie zdrowia Urząd Ochrony Zdrowia we Florencji, Włochy

Asortyment opasek na rękę Zebra

Z-Band® UltraSoft

Z-Band® UltraSoft

Ten elastyczny materiał syntetyczny został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach pacjentów z wrażliwą skórą i dlatego jego spodnia strona jest szczególnie miękka dla większego komfortu.

Z-Band® Direct

Drukowanie opasek Z-Band Direct nie wymaga użycia taśmy barwiącej i spełniają one wymagania sektora ochrony zdrowia w zakresie identyfikacji pacjentów i bezpieczeństwa.

Z-Band QuickClip™

Opaski na rękę Zebra Z-Band QuickClip do druku termicznego umożliwiają automatyczną weryfikację tożsamości w szpitalach i innych placówkach pragnących podnieść efektywność pracy i dokładność danych w celu ograniczenia kosztownych i niebezpiecznych błędów.

Z-Band Fusion

Z-Band Fusion

Samolaminujące polipropylenowe opaski na rękę do druku termicznego z zapięciem samoprzylepnym, są idealne do zastosowań w szpitalach specjalistycznych, gdzie przeciętny pobyt pacjenta na oddziale przekracza 14 dni.

Z Band 4000

Opaski na rękę Zebra Z-Band 4000 oferują doskonałą jakość druku i zapewniają bezbłędną identyfikację pacjentów i uczestników imprez.

Smart Wristbands

Opaski na rękę Zebra z identyfikatorem RFID 13,56 MHz zapinane są na zatrzask zabezpieczony przed naruszeniem, zapewniają szybką i bezbłędną identyfikację i oferują elastyczne możliwości odczytu i zapisu danych.

Wkłady z opaskami HC100™

Te łatwe do wymiany wkłady z opaskami przeznaczone są do użytku z drukarkami opasek na rękę Zebra HC100. Dostępne są wkłady z opaskami Z-Band Direct oraz Z-Band QuickClip. Każdy wkład zawiera chip radiowy, który automatycznie kalibruje ustawienia drukarki i ma zaprogramowaną optymalną szybkość druku i temperaturę zapewniające maksymalną trwałość wydruku.

Find Out More