• Rozwiązania dla rynku medycznego

    Sprawdzone drukarki i nośniki firmy Zebra stosowane są w celu poprawy bezpieczeństwa, wygody i efektywności pracy na każdym etapie leczenia szpitalnego. Kody kreskowe, a ostatnio także identyfikatory radiowe (RFID), przyczyniają się do ograniczania błędów w identyfikacji i usprawniania pracy w szpitalach, od izby przyjęć przez oddziały, aptekę, aż po moment wypisu.

  • Rozwiązania dla transportu i logistyki

    Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra, mając pewność, że zainwestowały w urządzenia, które pomogą im spełniać oczekiwania klientów.

  • Rozwiązania dla handlu detalicznego

    Usprawnij pracę od zaplecza po salę sprzedaży i kasy oraz na wszystkich etapach pośrednich.

    Wykorzystaj rozwiązania do druku firmy Zebra dla branży handlu detalicznego, aby efektywniej zarządzać towarem, etykietowaniem półek, dynamiczną polityką cenową, zapleczem oraz operacjami łańcucha dostaw.Urządzenia do drukowania paragonów znajdą zastosowanie w wielu firmach

Wśród produktów jakie dostarczamy do ponad stu krajów z całego świata, obok drukarek produkujących etykiety z kodami kreskowymi i plastikowe karty dostępu, znaleźć można urządzenia do drukowania paragonów. Wykorzystywane przede wszystkim w handlu detalicznym, w ośrodkach rekreacyjnych, służbie zdrowia, usługach publicznych czy bankowości posiadają szereg unowocześnień względem solidnych drukarek kioskowych, na których bazują.

Doskonałym przykładem wcielenia nowoczesnych rozwiązań do sprawdzonych i uznanych produktów, jest drukarka Zebra KR403. W porównaniu do pierwowzoru, oferuje zdecydowanie lepszą jakość wydruku, rozszerzoną pamięć i bogaty wybór czcionek i kodów kreskowych. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwa jest zainstalowanie jej w dowolnym miejscu, zaś obsługiwany język programowania ZPL (Zebra Programming Language) zwiększa jej możliwości konfiguracyjne.

Co niezwykle ważne dla klientów, drukarka paragonów oferowana przez naszą firmę dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku materiałów eksploatacyjnych. Przy jej produkcji położono szczególny nacisk na ekonomię użytkowania, zakupu, jaki i ewentualnego serwisu. Dodatkowo wyposażono ją w szereg unowocześnień, takich jak funkcje zdalnego monitorowania, ostrzeżenia o niskim poziomie nośnika i wiele innych.