• Rozwiązania dla rynku medycznego

    Sprawdzone drukarki i nośniki firmy Zebra stosowane są w celu poprawy bezpieczeństwa, wygody i efektywności pracy na każdym etapie leczenia szpitalnego. Kody kreskowe, a ostatnio także identyfikatory radiowe (RFID), przyczyniają się do ograniczania błędów w identyfikacji i usprawniania pracy w szpitalach, od izby przyjęć przez oddziały, aptekę, aż po moment wypisu.

  • Rozwiązania dla transportu i logistyki

    Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra, mając pewność, że zainwestowały w urządzenia, które pomogą im spełniać oczekiwania klientów.

  • Rozwiązania dla handlu detalicznego

    Usprawnij pracę od zaplecza po salę sprzedaży i kasy oraz na wszystkich etapach pośrednich.

    Wykorzystaj rozwiązania do druku firmy Zebra dla branży handlu detalicznego, aby efektywniej zarządzać towarem, etykietowaniem półek, dynamiczną polityką cenową, zapleczem oraz operacjami łańcucha dostaw.Wytrzymałe i intuicyjne w obsłudze drukarki termiczne

Nasza firma dostarcza specjalistycznych rozwiązań pomocnych firmom w identyfikacji, lokalizacji i śledzeniu aktywów w ponad stu krajach na całym świecie. Stale powiększające się grono zadowolonych klientów pozwala nam na rozwój i poszerzanie oferty. Nasze drukarki są synonimem niezawodności, dobrej jakości wydruku przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Doskonałym przykładem produktu cieszącego się uznaniem na całym świecie jest przenośna drukarka termiczna do produkcji etykiet - Zebra QL.

Cechy określające nasze drukarki termiczne z linii QL to potwierdzona wytrzymałość, odporność na upadki – co jest niezwykle ważne w przypadku urządzeń mobilnych, intuicyjna obsługa i łatwa integracja. Aktualna generacja drukarek, seria QLn, to wygodniejszy, większy wyświetlacz, zwiększona szybkość druku, pomocne alerty i bogate zaplecze akcesoriów. Poprawiona została ponadto praca w sieci, w tym bezprzewodowej oraz dodana obsługa rozwiązań ZebraLink.

Drukarki termiczne z serii QLn, drukujące w szerokości 72 mm i 48 mm znajdują zastosowanie w firmach o różnym profilu. Służą do etykietowania produktów na półkach, oznaczaniu przecen, przy ich pomocy drukowane są metki z cenami, terminem przydatności i inne. W szpitalach wykorzystywane są do etykietowania próbek przy łóżku pacjenta, w transporcie służą do drukowania etykiet wysyłkowych/odbiorczych, przeładunkowych, oznaczeń palet czy systemów zarządzania magazynem.