Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań dla Służby Zdrowia.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w Służbie Zdrowia

Dla Służby zdrowia rozwiązania do druku firmy Zebra®

Podstawy prawne

Obowiązek znakowania pacjentów oraz personelu.

Materiały eksploatacyjne w służbie zdrowia

Od opasek identyfikacyjnych do zaawansowanych etykiet.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Rynek ochrony zdrowia dzisiaj

opaskiDzisiejszy rynek ochrony zdrowia jest pod presją finansową: władze państwowe ograniczają wydatki publiczne, leki stają się coraz droższe, a średnia długość życia wciąż rośnie. Wszystko to wpływa na rynek. Jednak czynniki te jednocześnie zmuszają system ochrony zdrowia do szukania sposobów, aby poprawić sytuację i działać efektywniej.
Więcej?

Drukarki Zebra® QLn™ dla sektora ochrony zdrowia

holdin cardSeria drukarek przenośnych QLn dla sektora ochrony zdrowia pomaga pracownikom medycznym sprawnie i skutecznie chronić zdrowie pacjentów.
Więcej?

Obliczanie całkowitego kosztu eksploatacji opasek na rękę do identyfikacji pacjentów

Wprowadzając opaski na rękę z kodami kreskowymi do identyfikacji pacjentów, jednostki służby zdrowia muszą ustalić najskuteczniejszy i najwydajniejszy sposób drukowania kodów kreskowych. Ponieważ na rynku dostępne są dziesiątki modeli drukarek spełniających różne wymagania użytkowników w zakresie druku opasek na rękę, jednostkom służby zdrowia może być trudno wybrać rozwiązanie, które byłoby najbardziej ekonomiczne w długiej perspektywie.

pobierz PDF

Przegląd Case Studies

Szpital dziecięcy Great Ormond Street w Wielkiej Brytanii zastosował rozwiązanie do drukowania opasek na rękę, aby spełnić wymagania dyrektywy Brytyjskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa Pacjentów (NPSA) dotyczącej właściwej identyfikacji pacjentów. Po wnikliwych testach i pozytywnej ocenie szpital ostatecznie wybrał drukarkę opasek na rękę Zebra® HC100TM z wyjątkowym systemem wymiany wkładów z nośnikami oraz czytniki dwuwymiarowych kodów kreskowych innego producenta wykonane ze specjalnych tworzyw sztucznych do użytku w służbie zdrowia.
Studium przypadku, Szpital Great Ormond Street. Great Britain

 valencia

W miarę rozwoju nauki i technologii jednym z największych wyzwań staje się ograniczenie do minimum błędówpopełnianych w szpitalach. Z chwilą przyjęcia pacjenta do szpitala zaczynają się liczne procesy i interakcja na różnych poziomach z personelem szpitala (od sanitariuszy, pielęgniarek i lekarzy po pracowników administracyjnych i laboratoryjnych) i wszystko to zwiększa ryzyko błędów. Dlatego automatyczna identyfikacja pacjentów staje się bardzo ważna w szpitalach, ponieważ skutecznie redukuje błędy praktycznie do zera.
Studium przypadku, Departament Ochrony Zdrowia w Walencji, Hiszpania.

Karolinska Universitetssjukhuset jest jednym z największych szpitali w Europie. Szpital pragnął uprościć i usprawnić procesy badania krwi, osocza i tkanek. Szpital posiada 1600 łóżek i codziennie wykonuje ponad 250 procedur medycznych oraz zapewnia opiekę ponad 3800 pacjentom. Oprócz tego codziennie przeprowadza się analizę co najmniej 10.000 probówek z wielu oddziałów. Jak w każdym szpitalu, niezbędna jest pełna kontrola nad wszystkimi badaniami wykonywanymi przez personel. Szpitalowi zależało na tym, aby jak najbardziej zwiększyć efektywność badań krwi, osocza i tkanek wykonywanych w różnych laboratoriach szpitala, wyeliminować ryzyko błędów oraz zapewnić większe bezpieczeństwo pacjentom.
Studium przypadku, Szpital Karolinska, Szwecja.

Według nowych francuskich przepisów dotyczących laboratoriów biologii medycznej (NF EN ISO 15189) do 2016 r. szpitale i laboratoria biologiczne będą musiały skomputeryzować swoje systemy wystawiania zleceń na badania w celu wyeliminowania praktyki ponownego wystawiania zleceń. Ostatecznym celem jest ograniczenie błędów, ochrona poufności oraz zwiększenie bezpieczeństwa informacji związanego z procedurami pobierania próbek biologicznych.
Studium przypadku, Centrum Szpitalne w Awinionie

VFN (Ogólny Szpital Uniwersytecki) w Pradze jest jedną z największych instytucji medycznych, zapewniającą specjalistyczną opiekę w Pradze, w regionie Czech Środkowych, a w niektórych przypadkach także w całej Republice Czeskiej. Do szpitala przyjmowanych jest co roku 60.000 pacjentów, ponad 2,5 mln pacjentów odbywa wizyty oraz wykonywanych jest ponad 6 mln analiz laboratoryjnych. VFN zatrudnia 5500 pracowników..
Studium przypadku, Ogólny Szpital Uniwersytecki w Pradze, Czechy.

QuikCard ID SolutionTM firmy Zebra

QuikCard_ID

Wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnego drukowania kart Korzystając z QuikCard ID Solution firmy Zebra®, możesz w ciągu kilku minut zainstalować system do druku kart i zacząć drukować identyfikatory ze zdjęciem — niepotrzebna jest szczegółowa znajomość oprogramowania. Rozwiązanie to obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko, łatwo i ekonomicznie tworzyć profesjonalne karty identyfikacyjne do zastosowań handlowych i w systemach ochrony.

więcej

Seria ZT200TM firmy Zebra®

 ZT200 series

Zaprojektowana z myślą o użytkowniku W oparciu o wiele uwag klientów, a także swoje starsze drukarki Stripe® i S4MTM, Zebra stworzyła nową serię drukarek ZT200, które oferują elegancką kompaktową konstrukcję, bezproblemową konfigurację, intuicyjną obsługę oraz łatwy serwis i konserwację.

więcej