Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań dla Służby Zdrowia.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w Służbie Zdrowia

Dla Służby zdrowia rozwiązania do druku firmy Zebra®

Podstawy prawne

Obowiązek znakowania pacjentów oraz personelu.

Materiały eksploatacyjne w służbie zdrowia

Od opasek identyfikacyjnych do zaawansowanych etykiet.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Zebra® Drukarki


Przewodnik użytkownika HC100

Przewodnik ten ma pomóc użytkownikom drukarki HC100 maksymalnie wykorzystać to rozwiązanie do druku opasek na rękę oraz ułatwić naukę obsługi nowym użytkownikom.

Dowiedz się więcej

Drukarka opasek na rękę Zebra® HC100™

Seria ZT200™ firmy Zebra®

Idealne rozwiązanie do drukowania opasek identyfikacyjnych

Drukarka opasek na rękę HC100 została zaprojektowana w każdym calu z myślą o użytkowniku. Dzięki połączeniu naszej drukarki termicznej HC100 o niewielkich wymiarach z łatwymi do wymiany wkładami jest to idealne rozwiązanie do drukowania opasek identyfikacyjnych. Dostępny jest szeroki wybór opasek na rękę odpowiednich do zastosowań w sektorach ochrony zdrowia, hotelarstwa i organizacji imprez oraz rekreacji.

Wymiana wkładów jest łatwa i wymaga minimalnego wysiłku ze strony użytkownika, a inteligentna technologia drukarki wyczuwa rodzaj opaski i automatycznie kalibruje ustawienia dla optymalnej jakości druku, ograniczając przy tym marnotrawstwo. Nauka obsługi drukarki HC100 oraz ładowania lub wymiany wkładów zajmuje bardzo niewiele czasu – wszystkie czynności są szybkie i proste.

Opaski dostępne w bogatej palecie kolorów i w wersjach z wodoodpornym klejem łączą atrakcyjny wygląd i funkcjonalność i dlatego nadają się doskonale do wesołych miasteczek i parków rozrywki. Większe szybkości druku skracają kolejki, a wysokiej jakości wydruki są odpowiednie do zastosowań związanych z kontrolą dostępu.

Drukarka HC100 jest odporna na większość szpitalnych środków dezynfekujących i drukuje wszystkie standardowe w branży jedno- i dwuwymiarowe kody kreskowe, dzięki czemu pracownicy rejestracji mogą szybko i bezpiecznie załatwiać przyjęcia pacjentów bez potrzeby wymiany nośników w drukarce. Dostępny jest szeroki wybór trwałych opasek na rękę do zastosowań w służbie zdrowia, wykonanych z oczekującego na patent materiału antybakteryjnego Zebry, oferowanych m.in. w rozmiarach dla niemowląt, w wersji bardzo miękkiej, komfortowej oraz z zapięciem QuickClip™.

Sektory docelowe

 • służba zdrowia
 • rekreacja
 • hotelarstwo i organizacja imprez

Zastosowania:

 • parki rozrywki
 • imprezy sportowe
 • ośrodki wczasowe i hotele
 • kontrola dostępu
 • wejściówki dla VIP-ów
 • wstęp dla gości/odwiedzających
 • przyjmowanie pacjentów do szpitala
 • identyfikacja pacjentów