• Rozwiązania dla rynku medycznego

    Sprawdzone drukarki i nośniki firmy Zebra stosowane są w celu poprawy bezpieczeństwa, wygody i efektywności pracy na każdym etapie leczenia szpitalnego. Kody kreskowe, a ostatnio także identyfikatory radiowe (RFID), przyczyniają się do ograniczania błędów w identyfikacji i usprawniania pracy w szpitalach, od izby przyjęć przez oddziały, aptekę, aż po moment wypisu.

  • Rozwiązania dla transportu i logistyki

    Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra, mając pewność, że zainwestowały w urządzenia, które pomogą im spełniać oczekiwania klientów.

  • Rozwiązania dla handlu detalicznego

    Usprawnij pracę od zaplecza po salę sprzedaży i kasy oraz na wszystkich etapach pośrednich.

    Wykorzystaj rozwiązania do druku firmy Zebra dla branży handlu detalicznego, aby efektywniej zarządzać towarem, etykietowaniem półek, dynamiczną polityką cenową, zapleczem oraz operacjami łańcucha dostaw.Wielofunkcyjne drukarki termotransferowe pomocne w wielu branżach

Wśród produktów dostępnych w naszej ofercie, znajdą Państwo urządzenia drukujące etykiety, plastikowe karty dostępu i inne. Swoimi rozwiązaniami pragniemy przyśpieszyć pracę firm, ułatwić procesy identyfikacyjne, lokalizację i śledzenie aktywów, transakcji i osób. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi drukarki termotransferowe wykorzystywane w służbie zdrowia, handlu detalicznym, transporcie, hotelarstwie czy usługach kurierskich.

Każda drukarka termotransferowa, którą znajdą Państwo w naszej ofercie to wysoka wydajność, ogrom przydatnych funkcji, precyzyjne wydruki, przyjazna użytkownikowi obsługa, trwałość konstrukcji, korzystna cena, a przede wszystkim niezawodność.

Drukarki z serii LP/TLP łączące druk termiczny i termotransferowy mimo niewielkich wymiarów oferują szeroki wachlarz zastosowań. Doskonale sprawdzą się w przemyśle medycznym służąc do identyfikacji pacjentów, etykietowania w aptekach, znakowania produktów półkowych oraz wszędzie tam, gdzie wydruk na wąskich nośnikach jest pożądany.

Podobnie pomocne będą drukarki stacjonarne G-Series. Zapewniają najwyższą szybkość druku i wysoką wydajność. Są niezwykle trwałe i wygodne w użyciu. Umożliwiają użytkownikowi dostęp do wielu przydatnych funkcji, potrafią pracować lokalnie, jak i w sieci. Ponadto cechuje je bezproblemowa integracja z innymi rozwiązaniami naszej firmy.