Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań w handlu detalicznym.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Printers in retail

Drukarki w sprzedaży detalicznej

Savvy retailers rely on Zebra’s thermal printers and supplies to help reduce operating and labor costs and build customer loyalty.

Case Study

Case Study

How other business benefits from Zebra® technology.

Is There a Zebra in Your Life?

Software

Wysoka-wydajność oprogramowania

Whether you are a small business or a large enterprise, Zebra’s CardStudio software makes designing and printing professional-looking cards easy.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Przeceny
Oznakowanie zgodności
Etykietowanie informacji
Drukarki kart
Zarządzanie zapasami

Kiosk receipt printers

Kiosk receipt printers
Bazując na solidnych drukarkach kioskowych Zebra do wymagających zastosowań, drukarka paragonów KR403™ oferuje szereg ulepszeń – od doskonałej jakości druku poprzez szeroką gamę papierów po rozszerzoną pamięć i duży wybór czcionek i kodów kreskowych – w tym wymagany w sektorze handlu detalicznego kod GS1 DataBar™. Drukarkę KR403 można łatwo zainstalować w kioskach dzięki niewielkim rozmiarom, różnym opcjom montażowym oraz językowi programowania ZPL® (Zebra Programming Language), który zwiększa funkcjonalność i umożliwia wykorzystanie drukarki w wielu różnych zastosowaniach
more...

Secure Issuance retransfer card printer

Secure Issuance retransfer card printer
Meeting industry standards for secure issuance of financial cards the printer ensures the highest levels of security. It includes physical and logical security locks to protect the input and output hoppers, reject bin and media inside the printer, and can be physically secured to the workstation via a Kensington® lock. AES-128 encryption protects all sensitive cardholder data during network transmission, and the cards are obstructed from view whilst in the input and output hoppers.
more...

Przedłużamy promocję
na drukarki Zebra 105SL

Kiosk receipt printers
Zebra 105SL Tylko w RRC z RABATEM 65% - w cenie 795EUR

Drukarka Zebra 105SL umożliwia wydruk z obciążeniem do 7500etykiet dziennie w ciężkich warunkach produkcyjnych czy magazynowych. Nie przegap tej okazji – zamów już dziś!! Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Drukarka termo-transferowa Zebra 105SL
Port równoległy,
203 dpi z odklejakiem
Kod produktu: 10500-200E-3000
Gwarancja: 12 m.

Pobierz specyfikację techniczną | Odwiedź stronę producenta

BEZPŁATNE TAŚMY Z KAŻDĄ
DRUKARKĄ BIURKOWĄ GT800

Kiosk receipt printers
BEZPŁATNE TAŚMY Z KAŻDĄ DRUKARKĄ BIURKOWĄ GT800

Model GT800 to jedna z naszych najbardziej konkurencyjnych drukarek biurkowych, a teraz, dzięki naszej specjalnej ofercie promocyjnej, jej zakup jest jeszcze bardziej opłacalny. Z każdą kupioną teraz drukarką GT800 otrzymasz cztery bezpłatne taśmy termotransferowe Zebra® 2300.
Drukarka GT800 zapewni Ci doskonałą jakość druku i niezawodne działanie. Zastosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych marki Zebra nie tylko zagwarantuje Ci optymalne funkcjonowanie urządzenia, ale wydłuży także maksymalnie trwałość głowicy drukującej.

Odwiedź stronę promotions.zebra.com, aby skorzystać z oferty.

Case Study Overview

 Beaverbrook Zastosowanie kodów kreskowych w Beaverbrooks i związane z tym korzyści ewoluowały z czasem, aż w końcu firma postanowiła odejść od scentralizowanego systemu drukowania etykiet. Podjęto decyzję, aby wprowadzić do użytku niezawodne i kompaktowe drukarki kodów kreskowych Zebra rozmieszczone w kluczowych punktach w firmie, takich jak sklepy i magazyny.
Case study, Beaverbrooks, Wielka Brytania
caprabo Firma Caprabo powstała 48 lat temu. Jedną z głównych przyczyn nadzwyczajnego wzrostu sprzedaży i rozwoju tego hiszpańskiego detalisty jest firmowy program lojalnościowy. Firma wprowadziła po raz pierwszy program lojalnościowy w 1996 r., oferując klientom swoją pierwszą kartę lojalnościową.
Case study, Caprabo, Hiszpania
 TopShop Jesienią 2006 r. grupa Eliona otworzyła w Rosji franczyzową sieć sklepów odzieżowych Topshop. Sieć Topshop, która jest dobrze znaną marką w centrach handlowych Europy Zachodniej, oferuje modę męską i damską ze średniej półki. Pierwszy sklep sieci w Moskwie otwarto w centrum handlowym „Europejski” na powierzchni handlowej 1000 metrów. Jednym z głównych wymagań Topshop Russia było wdrożenie nowoczesnego systemu dokonywania przecen, który można łatwo zintegrować z istniejącymi systemami informatycznymi sklepów.
Case study, Topshop, Rosja
Van Hage Firma Van Hage od prawie 60 lat działa jako jeden z najnowocześniejszych dostawców detalicznych w sektorze ogrodniczym i rekreacyjnym, utrzymując pozycję lidera w swojej branży. Przedsiębiorstwo to jest teraz jednym z największych w Wielkiej Brytanii detalistów produktów ogrodniczych i rekreacyjnych. W 2010 r. firma otworzyła w Peterborough nowy sklep, który dołączył do dwóch istniejących już placówek w Hertfordshire oraz serwisu sprzedaży internetowej.
Case study, Centrum ogrodnicze Van Hage, W. Brytania

ZXP 8

Retransferowa drukarka kart Zebra® ZXP Series 8™. Pierwsza retransferowa drukarka kart firmy Zebra.

GC420

Drukarka biurkowa Zebra® GC420™. Zaawansowane funkcje w kompaktowej obudowie

G-Series

Drukarki Zebra® G-Series™. Cenne narzędzie do zastosowań stacjonarnych

ZT200

Drukarki Zebra® ZT200™. Zaprojektowana z myślą o użytkowniku.