Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań w handlu detalicznym.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Printers in retail

Drukarki w sprzedaży detalicznej

Savvy retailers rely on Zebra’s thermal printers and supplies to help reduce operating and labor costs and build customer loyalty.

Case Study

Case Study

How other business benefits from Zebra® technology.

Is There a Zebra in Your Life?

Software

Wysoka-wydajność oprogramowania

Whether you are a small business or a large enterprise, Zebra’s CardStudio software makes designing and printing professional-looking cards easy.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Przeceny
Oznakowanie zgodności
Etykietowanie informacji
Drukarki kart
Zarządzanie zapasami

Topshop, Rosja

Jesienią 2006 r. grupa Eliona otworzyła w Rosji franczyzową sieć sklepów odzieżowych Topshop. Sieć Topshop, która jest dobrze znaną marką w centrach handlowych Europy Zachodniej, oferuje modę męską i damską ze średniej półki. Pierwszy sklep sieci w Moskwie otwarto w centrum handlowym „Europejski” na powierzchni handlowej 1000 metrów. Jednym z głównych wymagań Topshop Russia było wdrożenie nowoczesnego systemu dokonywania przecen, który można łatwo zintegrować z istniejącymi systemami informatycznymi sklepów.

Rozwiązanie

 • Drukarki przenośne Zebra ® QL 320 Plus połączone z terminalem przenośnym wyposażonym w oprogramowanie innego dostawcy do rejestrowania poziomu zapasów, odbioru i dostaw odzieży oraz drukowania etykiet przecenowych.
 • Grupa Eliona jako jedna z pierwszych firm w Rosji zastosowała tak nowoczesne rozwiązanie do drukowania etykiet przecenowych w odzieżowych sklepach detalicznych.

QLn Series

Zebra® QLn™ Series. A popular family of portable thermal printers QL™


“Jesteśmy zadowoleni z wyników i jakości tego projektu. Najprawdopodobniej będziemy chcieli w przyszłości ponownie wykorzystać ten system przenośnego druku etykiet przecenowych w innych sklepach franczyzowych grupy Eliona.”
Oleg Andreev, Dyrektor ds. Informatyki w grupie Eliona


Client's Web Adress http://www.beaverbrooks.co.uk/


Nowy mobilny system druku etykiet przecenowych podnosi standard obsługi klientów.

Realizacja projektu

Według Dyrektora ds. Informatyki w grupie Eliona, Olega Andrejewa, otwarcie nowego sklepu Topshop w Moskwie oznaczało, że konieczne było wdrożenie nowego systemu do drukowania etykiet przecenowych, który dałoby się zintegrować z pozostałymi systemami informatycznymi firmy. Dlatego partner w dziedzinie automatycznej identyfikacji wybrany do wdrożenia tego projektu dla Topshop Russia musiał mieć odpowiednie specjalistyczne doświadczenie w tym obszarze, a także zdolność do zapewnienia klientom dobrej obsługi i pomocy technicznej.ej.

Nowe przenośne rozwiązanie drukarki wykorzystujące Zebra ® QL 320 mobilną Plus połączone technologię z przenośnymi druku obejmowało terminalami. Ten system obsługuje szereg opcji druku etykiet cenowych. Ponadto istniejące oprogramowanie używane dotąd do rejestrowania poziomu zapasów oraz odbioru i wysyłki odzieży zostało rozszerzone o możliwość wprowadzania na żądanie zmian w przecenach.

Rezultaty

Dzięki nowemu systemowi przenośnego druku etykiet przecenowych ekspedienci w sklepach Topshop Russia mogą teraz drukować nowe etykiety za każdym razem, gdy znajdą produkt wymagający przeceny.

To korzystne rozwiązanie ogromnie ułatwiło dokonywanie przecen w sklepach w porównaniu z poprzednim systemem. W rezultacie uzyskano większe marże i zyski dzięki większej oszczędności czasu i ograniczeniu błędów, ogólnej poprawie obsługi klientów i szybszej obsłudze kasowej zapewnianej klientom.

Oleg Andrejew powiedział: ” Jesteśmy zadowoleni z wyników i jakości tego projektu. Najprawdopodobniej będziemy chcieli w przyszłości ponownie wykorzystać ten system przenośnego druku etykiet przecenowych w innych sklepach franczyzowych grupy Eliona.”

“Realizacja projektu potwierdza, że drukarki Zebra przyczyniają się do efektywności procesów biznesowych naszych klientów” – dodała Olga Gerasimowa, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży w Zebra Technologies Russia & CIS. „Zebra Technologies stara się nawiązywać trwałe więzi z klientami i partnerami handlowymi, prezentując im szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań do druku przyczyniających się do optymalizacji bieżącej działalności firm.”

Problem

 • Stosowano staroświecki proces ręcznego oznaczania przecen.
 • Potrzebna była możliwość obniżania cen detalicznych tylko wybranych produktów odzieżowych, a nie całych kolekcji obejmujących kilkaset produktów w sklepie.
 • Drukowanie etykiet przecenowych na drukarkach stacjonarnych prowadziło do popełniania wielu błędów finansowych, nie wspominając o stracie czasu i zasobów.
 • Zamawianie etykiet promocyjnych u zewnętrznego dostawcy powodowało opóźnienia i błędy.

Korzyści

 • Ekspedienci w sklepach Topshop Russia mogą drukować etykiety przecenowe na żądanie dla wybranych produktów na sali sprzedaży i nie muszą w tym celu chodzić na zaplecze.
 • Łatwiejsze i szybsze przecenianie odzieży oszczędza czas, ogranicza straty i zmniejsza liczbę popełnianych błędów.
 • Większa wydajność pracowników, wyższe marże i zyski.
 • Sprawniejsza praca kasjerów i lepsza obsługa klientów.
 • Pracownicy mają więcej czasu na obsługę klientów.