• Rozwiązania dla rynku medycznego

    Sprawdzone drukarki i nośniki firmy Zebra stosowane są w celu poprawy bezpieczeństwa, wygody i efektywności pracy na każdym etapie leczenia szpitalnego. Kody kreskowe, a ostatnio także identyfikatory radiowe (RFID), przyczyniają się do ograniczania błędów w identyfikacji i usprawniania pracy w szpitalach, od izby przyjęć przez oddziały, aptekę, aż po moment wypisu.

  • Rozwiązania dla transportu i logistyki

    Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra, mając pewność, że zainwestowały w urządzenia, które pomogą im spełniać oczekiwania klientów.

  • Rozwiązania dla handlu detalicznego

    Usprawnij pracę od zaplecza po salę sprzedaży i kasy oraz na wszystkich etapach pośrednich.

    Wykorzystaj rozwiązania do druku firmy Zebra dla branży handlu detalicznego, aby efektywniej zarządzać towarem, etykietowaniem półek, dynamiczną polityką cenową, zapleczem oraz operacjami łańcucha dostaw.Nasze drukarki usprawniają pracę w handlu, medycynie i transporcie

Celem zapewnienia firmom możliwości identyfikacji, lokalizacji i śledzenia aktywów, nasze rozwiązania oferujące drukowanie cyfrowe na żądanie i automatyczną identyfikację, z powodzeniem wykorzystywane są w ponad stu krajach na całym świecie. W znaczny sposób usprawniają pracę na różnych obszarach, znajdują zastosowanie m.in. na rynku medycznym, w transporcie i logistyczne oraz handlu detalicznym.

Drukarki Zebra oferowane przez naszą firmą w znaczny sposób wpływają na poprawę bezpieczeństwa i wygodę pracy w trakcie leczenia, począwszy od izby przyjęć, na wypisie ze szpitala kończąc. Etykiety wraz z kodami RFID identyfikują personel, używane są przy podawaniu leków i transfuzji krwi. Ograniczają ryzyko pomyłki do minimum.

W transporcie korzystnie wpływają na wydajność i dokładność pracy. Nasze drukarki wyposażone w technologię kodów kreskowych i RFID usprawniają przyjmowanie towarów, składowanie, kompletowanie i pakowanie, wysyłkę oraz bezpośrednią dostawę do sklepów. Druk samoprzylepnych etykiet i ich stosowanie automatyzuje działania pozwalając zaoszczędzić czas.

Firmy chcąc efektywniej zarządzać towarem korzystają z rozwiązań dostarczanych przez naszą firmę. Zarówno drukarka przenośna do etykiet, stosowane w kioskach samoobsługowych czy urządzenia do druku kart plastikowych redukują błędy, gwarantują sprawniejszą obsługę klientów, przyśpieszają przepływ produktów.