• Rozwiązania dla rynku medycznego

    Sprawdzone drukarki i nośniki firmy Zebra stosowane są w celu poprawy bezpieczeństwa, wygody i efektywności pracy na każdym etapie leczenia szpitalnego. Kody kreskowe, a ostatnio także identyfikatory radiowe (RFID), przyczyniają się do ograniczania błędów w identyfikacji i usprawniania pracy w szpitalach, od izby przyjęć przez oddziały, aptekę, aż po moment wypisu.

  • Rozwiązania dla transportu i logistyki

    Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra, mając pewność, że zainwestowały w urządzenia, które pomogą im spełniać oczekiwania klientów.

  • Rozwiązania dla handlu detalicznego

    Usprawnij pracę od zaplecza po salę sprzedaży i kasy oraz na wszystkich etapach pośrednich.

    Wykorzystaj rozwiązania do druku firmy Zebra dla branży handlu detalicznego, aby efektywniej zarządzać towarem, etykietowaniem półek, dynamiczną polityką cenową, zapleczem oraz operacjami łańcucha dostaw.Karty bankomatowe, prezentowe i dowody osobiste uzyskiwane przy pomocy naszych drukarek

Możliwości, jakie oferują proponowane przez naszą firmę drukarki do kart, wykorzystywane są w medycynie, logistyce i transporcie oraz przy handlu detalicznym. Umożliwiają druk plastikowych kart, które stosujemy na co dzień w różnych sektorach życia zawodowego i prywatnego.

Każda drukarka z serii ZXP drukuje karty plastikowe z imponującą szybkością zachowując fotograficzną jakość. Uzyskane przy jej pomocy produkty cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa - umożliwia ochronę kart przez personalizację elementów zabezpieczających, takich jak np. hologramy. Gwarantuje wyraźny, czytelny druk, odporny na działania zewnętrzne.

Karty uzyskane przez drukowanie w urządzeniach naszej firmy, wykorzystywane są w wielu aspektach życia prywatnego i zawodowego. Służą jako identyfikatory i karty dostępu, są dokumentami poświadczającymi posiadanie prawa jazdy, wykorzystywane są jako karty upominkowe, chipowe np. w turystyce, sektorze gier. Produkty drukowane przez nasze urządzenia stosowane są przez banki - dzięki nim możliwe jest natychmiastowe wydawanie kart kredytowych i bankomatowych.

Poza imponującą jakością otrzymanych produktów, drukarki Zebra cechuje atrakcyjna cena. Produkcja kart przy pomocy naszych urządzeń nie ciągnie za sobą astronomicznych kosztów. Warto przy tym pamiętać, by używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych naszej firmy zapewniających optymalną jakość wydruku.