• Rozwiązania dla rynku medycznego

    Sprawdzone drukarki i nośniki firmy Zebra stosowane są w celu poprawy bezpieczeństwa, wygody i efektywności pracy na każdym etapie leczenia szpitalnego. Kody kreskowe, a ostatnio także identyfikatory radiowe (RFID), przyczyniają się do ograniczania błędów w identyfikacji i usprawniania pracy w szpitalach, od izby przyjęć przez oddziały, aptekę, aż po moment wypisu.

  • Rozwiązania dla transportu i logistyki

    Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra, mając pewność, że zainwestowały w urządzenia, które pomogą im spełniać oczekiwania klientów.

  • Rozwiązania dla handlu detalicznego

    Usprawnij pracę od zaplecza po salę sprzedaży i kasy oraz na wszystkich etapach pośrednich.

    Wykorzystaj rozwiązania do druku firmy Zebra dla branży handlu detalicznego, aby efektywniej zarządzać towarem, etykietowaniem półek, dynamiczną polityką cenową, zapleczem oraz operacjami łańcucha dostaw.Drukowanie naklejek z kodem kreskowym pomaga identyfikować produkty i osoby

Drukarki naszej firmy w znaczący sposób usprawniają działanie wielu firm. Chronią przed popełnieniem błędów, przyśpieszają poszczególne etapy poprzez drukowanie samoprzylepnych etykiet zawierających kody kreskowe.

Kody kreskowe wykorzystywane są w firmach działających w różnych branżach. Znajdują zastosowanie na rynku medycznym, w transporcie czy handlu detalicznym, gdzie znane są od długich lat. Pozwalają na graficzną prezentację informacji ułatwiając tym samym zarządzanie aktywami.

Urządzenia naszej firmy umożliwiają drukowanie naklejek, które zostają umieszczone na odpowiednich produktach. Zawierające kod kreskowy naniesione na karty pacjentów zapewniają przyporządkowanie karty do konkretnego pacjenta bez ryzyka popełnienia ewentualnego błędu. Służą do oznaczania próbek laboratoryjnych, leków i torebek z krwią służących do transfuzji.

Drukarki Zebra używane są w samoobsługowych kioskach umożliwiając drukowanie naklejek z kodem kreskowym, oznaczaniu produktów przeznaczonych do sprzedaży czy promocjach zmieniających regularną cenę produktu.

Wykorzystywane są również w logistyce, dając narzędzie do identyfikacji towaru, przyśpieszając tym samym wiele procesów, takich jak przyjęcie towaru, pakowanie czy wysyłka.

Każda drukarka Zebra to doskonała jakość, atrakcyjna cena i szereg możliwości pomocnych przy funkcjonowaniu wielu firm.