• Rozwiązania dla rynku medycznego

    Sprawdzone drukarki i nośniki firmy Zebra stosowane są w celu poprawy bezpieczeństwa, wygody i efektywności pracy na każdym etapie leczenia szpitalnego. Kody kreskowe, a ostatnio także identyfikatory radiowe (RFID), przyczyniają się do ograniczania błędów w identyfikacji i usprawniania pracy w szpitalach, od izby przyjęć przez oddziały, aptekę, aż po moment wypisu.

  • Rozwiązania dla transportu i logistyki

    Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra, mając pewność, że zainwestowały w urządzenia, które pomogą im spełniać oczekiwania klientów.

  • Rozwiązania dla handlu detalicznego

    Usprawnij pracę od zaplecza po salę sprzedaży i kasy oraz na wszystkich etapach pośrednich.

    Wykorzystaj rozwiązania do druku firmy Zebra dla branży handlu detalicznego, aby efektywniej zarządzać towarem, etykietowaniem półek, dynamiczną polityką cenową, zapleczem oraz operacjami łańcucha dostaw.Urządzenia do drukowania etykiet przydatne w wielu branżach

Produkty do drukowania oferowane przez naszą firmę znajdują zastosowanie w firmach o różnych profilach. Są niezwykle przydatne w transporcie i logistyce ułatwiając śledzenie i lokalizację paczek, pomagają w identyfikacji osób zapewniając dostęp do personalizowanych plastikowych kart. Poprzez druk etykiet oznaczają produkty na półkach, prezentują ich ceny, termin ważności, obowiązujące promocje.

Kody kreskowe wykorzystywane są nie tylko w handlu detalicznym, gdzie spotykamy je na każdym kroku. W medycynie służą do personalizacji opasek na rękę dla pacjentów, minimalizują tym samym ryzyko podjęcia złych decyzji. Kody kreskowe są niezwykle pomocne przy przypisywaniu leków i wystawianiu recept. Program zalecający stosowanie graficznej identyfikacji, według licznych badań, zmniejsza ryzyko popełnienia błędu aż o 50%.

Poza handlem detalicznym i rynkiem medycznym, graficzne przedstawienie informacji stosuje się również w transporcie. Z kodów kreskowych korzysta się we wszystkich procesach operowania towarem – w trakcie przyjęcia, składowania, kompletowania, pakowania, podczas wysyłki i dostawy do klienta.

Nasze drukarki, gwarantujące niezawodną pracę, wysoką wydajność i doskonałą jakość wydruku, to produkty łączące atrakcyjną cenę z ogromną funkcjonalnością. Są cenione na całym świecie, gdzie w codziennej pracy pomagają w identyfikacji, lokalizacji i śledzeniu osób, transakcji i towarów.