Jesteś zainteresowany rozwiązaniami dla transportu, spedycji i logistyki?

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w transporcie i logistyce

Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra

Jak sprzedać. Cenne argumenty

Jeśli trudno Ci wybrać drukarki z szerokiej oferty drukarek, technologii druku i chcesz wiedzieć, która drukarka jest odpowiednia dla Twoich klientów, przeczytaj przygotowany materiał.

Materiały eksploatacyjne

Dlaczego warto używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Zebra?

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Mechanizmy drukujące Zebra® seria ZE500™

Innowacyjna konstrukcja, większe korzyści

Projektanci nowej serii ZE500 podeszli do mechanizmów drukujących OEM w innowacyjny sposób. Opierając się na szerokich badaniach przeprowadzonych wśród klientów, skoncentrowali się na opracowaniu konstrukcji gwarantującej łatwość użycia, integracji i konserwacji. Zbudowany z myślą o klientach mechanizm drukujący ZE500 skonstruowany jest tak, aby zapewnić nieprzerwaną pracę automatycznych systemów etykietujących o znaczeniu krytycznym.

Elegancka konstrukcja ZE500 upraszcza konserwację i nadzwyczajnie ogranicza przestoje. Wszystkie trzy wałki można wymienić w ciągu kilku minut bez potrzeby dostępu do elementów elektronicznych drukarki. Szeroko otwarta głowica drukująca upraszcza czyszczenie i wymianę, a modułowy układ napędowy także pozwala na szybką wymianę, skracając czas naprawy drukarki.

Rutynowe czynności, takie jak wymiana taśmy, są bardzo proste (i identyczne dla obu szerokości druku). Nowy wyświetlacz graficzny można wyjmować i obracać, co pozwala na elastyczne ustawianie zapewniające wygodniejsze użytkowanie i łatwiejszą integrację.

ZE500 zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort eksploatacji: konstrukcja umożliwia łatwą integrację z automatycznymi systemami etykietującymi oraz jest bardziej odporna na kurz i wodę. Dzięki rozszerzonemu zestawowi interfejsów i ulepszonemu sterowaniu programowemu portu aplikatora seria oferuje jeszcze większą elastyczność integracji.

Zastosowania

Idealne do automatycznych systemów etykietowania produktów, kartonów, pojemników i palet w takich zastosowaniach jak:

  • produkcja i magazynowanie
  • przemysł motoryzacyjny
  • przemysł farmaceutyczny
  • Elementum placerat sollici
  • przemysł spożywczy
  • przemysł kosmetyczny