Jesteś zainteresowany rozwiązaniami dla transportu, spedycji i logistyki?

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w transporcie i logistyce

Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra

Jak sprzedać. Cenne argumenty

Jeśli trudno Ci wybrać drukarki z szerokiej oferty drukarek, technologii druku i chcesz wiedzieć, która drukarka jest odpowiednia dla Twoich klientów, przeczytaj przygotowany materiał.

Materiały eksploatacyjne

Dlaczego warto używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Zebra?

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

drukarka biurkowa Zebra® Gt800™

Zebra® Gt800™ Zebra® Gt800™

Kompaktowe, uniwersalne i łatwe w użyciu urządzenie za przystępną cenę

WObok doskonałej wydajności i niezawodności za konkurencyjną cenę termiczna/termotransferowa drukarka biurkowa Gt800 oferuje bogaty zestaw zaawansowanych funkcji odpowiednich dla różnych zastosowań druku w niskim i średnim nakładzie.

Drukarka Gt800 obsługuje dwie długości taśmy – 74 i 300 metrów – a dzięki temu, że jej inteligentna konstrukcja nie wymaga zmiany ustawień dla różnych długości rolek taśmy, użytkownik może łatwo wybrać długość odpowiednią do danego zadania.

Większa pojemność na taśmę (która przez to rzadziej wymaga wymiany) i prosta obsługa drukarki w połączeniu z niezawodnością i kompaktową budową to zalety, dzięki którym drukarka ta jest idealnym rozwiązaniem dla środowisk handlowo-usługowych o umiarkowanych potrzebach w zakresie druku.

Oferując bogaty zestaw funkcji i konkurencyjną cenę, drukarka biurkowa Gt800 zapewnia niewielkim kosztem dostęp do jakości marki Zebra.

Intuicyjna i trwała konstrukcja

Intuicyjna konstrukcja drukarki Gt800 oferuje wybór trzech interfejsów i opcjonalnie Ethernet 10/100, dwa wbudowane języki programowania ePL2TM i zPL ii®, UnicodeTM oraz opcjonalnie ZBI 2.0TM, umożliwiając szybką i sprawną integrację.

Szybkość druku do 127 mm na sekundę, potężny procesor i duża pamięć zapewniają szybkie i łatwe przetwarzanie danych i druk etykiet, a bieżąca konserwacja produktu i obsługa operatora ograniczone są do minimum dzięki takim funkcjom jak raporty o stanie, licznik i zwiększona pojemność na taśmę.

Drukarka Gt800 o mocnej, kompaktowej konstrukcji z obsługą różnych nośników o szerokości do 114 mm to doskonały wybór dla klientów, którzy pragną łatwo przejść na nowy model lub zastąpić termotransferową drukarkę biurkową konkurencyjnej marki.

Zastosowania

Służba zdrowia
 • Archiwizacja dokumentów
 • Etykietowanie próbek
 • Znakowanie narzędzi do sterylizacji
 • Identyfikacja pacjentów (druk termotransferowy)
Produkcja
 • Etykiety zgodnościze standardami
 • Etykietowanie produktów
Handel detalicznyy
 • Etykietowanie produktów przechowywanych na zewnątrz
 • Etykiety na leki w aptekach detalicznych i etykiety z instrukcją
 • Druk specjalistyczny
Ochrona osób i mienia
 • Znakowanie środków trwałych
 • Śledzenie materiałów dowodowych
Łańcuch dostaw
 • Etykiety produktowe i wysyłkowe do użytku na zewnątrz