Jesteś zainteresowany rozwiązaniami dla transportu, spedycji i logistyki?

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w transporcie i logistyce

Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra

Jak sprzedać. Cenne argumenty

Jeśli trudno Ci wybrać drukarki z szerokiej oferty drukarek, technologii druku i chcesz wiedzieć, która drukarka jest odpowiednia dla Twoich klientów, przeczytaj przygotowany materiał.

Materiały eksploatacyjne

Dlaczego warto używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Zebra?

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Najszersza oferta drukarek/koderów RFID

RFID Zebra®

Właściwe zasoby we właściwym miejscu i czasie.

Zebra oferuje najszerszy wybór innowacyjnych rozwiązań z technologią RFID, które pozwolą Twojej firmie identyfikować i śledzić krytyczne zasoby, optymalizować ich wykorzystanie i zarządzać nimi w celu zwiększenia efektywności działania. Umożliwiając lepsze zaopatrzenie, przejrzystość procesów, bezpieczeństwo i eliminację błędów, Zebra pomoże Ci zadbać o to, aby zasoby Twojej firmy znajdowały się zawsze we właściwym miejscu w odpowiednim czasie.

Zyskaj kompletną przejrzystość procesów dzięki elastyczności innowacyjnych rozwiązań RFID firmy Zebra

Dzięki rozwiązaniom Zebry możesz bezbłędnie i efektywnie śledzić i lokalizować zasoby swojej firmy – od najmniejszych do największych i od pierwszego do ostatniego elementu swojego łańcucha dostaw. Zebra oferuje pełen wybór elastycznych i innowacyjnych możliwości w zakresie drukowania/kodowania w technologii pasywnej identyfikacji radiowej oraz aktywnej lokalizacji RFID, które zapewniają użytkownikom kompletną przejrzystość ruchu zasobów oraz pomagają zoptymalizować bezpieczeństwo, wyeliminować błędy w danych i obniżyć koszty operacyjne.

Tylko Zebra łączy specjalistyczną wiedzę w zakresie pasywnej technologii RFID z możliwościami identyfikacji i lokalizacji w czasie rzeczywistym opartymi na nowych aktywnych technologiach RFID, takich jak Ultra-Wide-Band (UWB) i ISO 24730, oraz systemach lokalizacji w czasie rzeczywistym RTLS. Zebra Enterprise Solutions Group (ZES) – grupa ds. rozwiązań dla firm – wychodzi poza pasywną technologię RFID, wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe i programowe służące do lokalizacji, śledzenia, zarządzania i optymalizacji cennych zasobów, sprzętu i osób w największych łańcuchach dostaw na świecie.

Czy śledzisz kontenery w porcie, optymalizujesz części do produkcji, czy też zarządzasz sprzętem do obsługi naziemnej na lotnisku, rozwiązania do zarządzania zasobami w czasie rzeczywistym zapewnią Ci lepszą przejrzystość i szybkość procesów, a w rezultacie wymierną poprawę efektywności operacyjnej.