Jesteś zainteresowany rozwiązaniami dla transportu, spedycji i logistyki?

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w transporcie i logistyce

Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra

Jak sprzedać. Cenne argumenty

Jeśli trudno Ci wybrać drukarki z szerokiej oferty drukarek, technologii druku i chcesz wiedzieć, która drukarka jest odpowiednia dla Twoich klientów, przeczytaj przygotowany materiał.

Materiały eksploatacyjne

Dlaczego warto używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Zebra?

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Drukarki Zebra® iMZ220™ oraz iMZ320™

Drukarki Zebra® iMZ220™ oraz iMZ320™

Wybór platform mobilnych, aby niezawodnie służyć Twojej firmie w terenie

Korzystaj w pełni z zalet i wygody związanej z używaniem dostępnych dziś smartfonów i tabletów. Nowe drukarki iMZTM oferują obecnie łączność Bluetooth® z urządzeniami z systemem Apple® iOS, a także z platformami AndroidTM, WinMobile i BlackBerry®. Print TouchTM upraszcza parowanie Bluetooth i otwiera internetowe strony pomocy na urządzeniach z obsługą komunikacji bezprzewodowej NFC (Near Field Communication), zapewniając użytkownikom wygodę i bezproblemową pracę. Czy wybierzesz smartfon, tablet, czy terminal przenośny, nowe drukarki iMZ220 i iMZ320 Zebry zapewnią sprawny druk paragonów o szerokości 48 mm i 74 mm na potrzeby Twojej firmy.

Obok obsługi najpopularniejszych systemów operacyjnych dzisiejszych smartfonów i tabletów oprogramowanie Link-OSTM nowych drukarek iMZ błyskawicznie konfiguruje, monitoruje i integruje drukarki Zebra w systemie Twojej firmy. Używając menedżera profili ze złączem AirWatch możesz szybko połączyć swoją drukarkę z systemem zarządzania urządzeniami AirWatch przez sieć WLAN. Korzystaj ze swojej obecnej infrastruktury, zarządzając urządzeniami mobilnymi za pomocą jednego narzędzia.

Bazując na tych możliwościach, możesz tworzyć aplikacje do drukowania dla platform Apple, Windows®, Android, WinCE, WinMobile i BlackBerry, wykorzystując pakiet programistyczny (SDK) Link-OS. Mając do dyspozycji pełen pakiet oprogramowania Zebry, możesz z łatwością tworzyć czyste i wyraźne paragony – gdziekolwiek się znajdziesz.

Zastosowania

Handel detaliczny
  • Mobilny punkt sprzedaży, paragony wydawane przy stoliku w restauracjach
  • Skracanie kolejek
Pracownicy mobilni
  • Rachunki za media/ odczytywanie liczników, naprawy/instalacje w terenie, mandaty parkingowe
Transport i logistyka
  • Bilety w środkach komunikacji, dowody dostawy, zawiadomienia o niedoręczeniu, sprzedaż z dostawą