• Rozwiązania dla rynku medycznego

    Sprawdzone drukarki i nośniki firmy Zebra stosowane są w celu poprawy bezpieczeństwa, wygody i efektywności pracy na każdym etapie leczenia szpitalnego. Kody kreskowe, a ostatnio także identyfikatory radiowe (RFID), przyczyniają się do ograniczania błędów w identyfikacji i usprawniania pracy w szpitalach, od izby przyjęć przez oddziały, aptekę, aż po moment wypisu.

  • Rozwiązania dla transportu i logistyki

    Na całym świecie tysiące firm magazynowych i transportowych używa na co dzień drukarek Zebra, mając pewność, że zainwestowały w urządzenia, które pomogą im spełniać oczekiwania klientów.

  • Rozwiązania dla handlu detalicznego

    Usprawnij pracę od zaplecza po salę sprzedaży i kasy oraz na wszystkich etapach pośrednich.

    Wykorzystaj rozwiązania do druku firmy Zebra dla branży handlu detalicznego, aby efektywniej zarządzać towarem, etykietowaniem półek, dynamiczną polityką cenową, zapleczem oraz operacjami łańcucha dostaw.Drukarka do produkcji etykiet jest dobrą inwestycją

Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu firm bez możliwości graficznego oznakowania jej produktów. Stosowanie kodów kreskowych, szczególnie w handlu detalicznym, stało się normą ułatwiającą funkcjonowanie na wielu polach – transporcie, przyjęciu towaru i sprzedaży. Drukarki naszej firmy umożliwiają produkcję etykiet, ułatwiających identyfikację produktu na wielu polach działania.

Kody kreskowe umieszczane na etykietach produktów spotykamy na każdym kroku. Sprzedawcy używają ich do oznaczenia przecen, identyfikacji produktów – przyporządkowanie do konkretnej kategorii, zawierają dane wykorzystywane przez kasjerów. Zawarte w kodzie kreskowym informacje przyporządkowują produkt do nadawcy i odbiorcy, pozwalają na jego szybką identyfikację. Graficzna prezentacja jest prostą i tanią formą przyśpieszenia działania firm na etapach identyfikacji towarów i osób.

Każda drukarka Zebra to sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. Zapewniające wysoką jakość wydruku urządzenia, dostępne są w atrakcyjnych cenach. Drukując etykiety pozwalają na usprawnienie wielu procesów zachodzących w firmach o różnym profilu. Nasze rozwiązania stosowane są w ponad stu krajach z całego świata, co sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie.