Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań w handlu detalicznym.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Printers in retail

Drukarki w sprzedaży detalicznej

Savvy retailers rely on Zebra’s thermal printers and supplies to help reduce operating and labor costs and build customer loyalty.

Case Study

Case Study

How other business benefits from Zebra® technology.

Is There a Zebra in Your Life?

Software

Wysoka-wydajność oprogramowania

Whether you are a small business or a large enterprise, Zebra’s CardStudio software makes designing and printing professional-looking cards easy.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Przeceny
Oznakowanie zgodności
Etykietowanie informacji
Drukarki kart
Zarządzanie zapasami

Oryginalne materiały eksploatacyjne Zebra®

Zebra® ZXP Series 7™ Card Printer

Naturalny wybór do Twojej drukarki Zebra®

Zapewnij sobie najlepsze rezultaty druku na drukarce Zebra, używając oryginalnych materiałów eksploatacyjnych tej samej marki.

Jakość

Zebra produkuje swoje materiały eksploatacyjne specjalnie do drukarek Zebra według najwyższych standardów. Przed oznaczeniem marką Zebra i wprowadzeniem do naszego asortymentu wszystkie materiały są gruntownie testowane, aby zapewnić najlepszą jakość druku i wydajność drukarki. Materiały eksploatacyjne są opracowywane specjalnie pod kątem wymagań naszych użytkowników i są one testowane na takich drukarkach i w takich zestawieniach, w jakich mają być używane. Jako firma gwarantująca zgodność z normą ISO9001 Zebra uważa jakość za integralny element swoich codziennych działań. Składając zamówienia, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają produkty najwyższej jakości.

Wydajność i niezawodność

Zastosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Zebra zapewnia optymalną wydajność drukarki oraz ogranicza zużycie głowicy drukującej. Używając materiałów eksploatacyjnych Zebra, można mieć pewność, że drukarka będzie zawsze dobrze funkcjonować i nie będzie problemów z drukowaniem i skanowaniem, jakie mogą pojawiać się w przypadku nośników innych producentów.

Szeroki wybór produktów

Zebra oferuje duży wybór ponad 80 materiałów do druku etykiet, przywieszek i paragonów, a także produkty specjalistyczne, takie jak opaski na rękę. Papierowe i syntetyczne, termiczne i termotransferowe, samoprzylepne i bez kleju oraz papier paragonowy – u nas znajdziesz nośniki każdego rodzaju. Zebra dostarcza również rozwiązania o specjalnych cechach, np. etykiety zabezpieczone przed naruszeniem, etykiety do zastosowań w wysokich temperaturach oraz nośniki ze specjalnym klejem. Obejmując specjalnie opracowane zestawienia taśm i nośników, rozwiązania Zebry spełniają wiele wymogów międzynarodowych, w tym UL, CSA i FDA.

Wygoda

Zebra potrafi spełnić wszelkie wymagania w zakresie materiałów eksploatacyjnych, co pozwoli Ci ograniczyć czas, koszty i ryzyko związane z zaopatrywaniem się w materiały u więcej niż jednego dostawcy. Oferujemy ponad 500 pozycji materiałów eksploatacyjnych w dostępnym zawsze w magazynach standardowym asortymencie ZipShipSM, ponadto 570 produktów papierowych w asortymencie EaziPrice poza bieżącymi pozycjami magazynowymi, a także możliwość produkowania materiałów niestandardowych odpowiednio do wymagań klienta. U Zebry znajdziesz wszystkie materiały, jakich potrzebujesz.

Zebra® ZXP Series 7™ Card Printer
Zebra® ZXP Series 7™ Card Printer

Materiały eksploatacyjne Zebra dostępne są w standardowym asortymencie w systemie ZipShip lub mogą być wykonane na indywidualne zamówienie odpowiednio do określonych wymagań i zastosowań.

Materiały eksploatacyjne w asortymencie ZipShip

Gotowe produkty

Materiały z asortymentu ZipShip czekają na półkach gotowe do natychmiastowej wysyłki. Dlatego możemy zaoferować Ci szybką dostawę, a co więcej, jeśli chcesz, możesz zamówić tylko jedno opakowanie!

Szeroki asortyment

Nasz asortyment materiałów eksploatacyjnych ZipShip obejmuje najpopularniejsze formaty etykiet i standardy branżowe. Ponadto posiadamy w magazynach odpowiednie do nich taśmy barwiące w różnych szerokościach, umożliwiając idealne dobranie taśmy do nośnika.

Konkurencyjne ceny

Zebra jest jednym z największych producentów etykiet w Europie. Kupujemy surowiec po bardzo konkurencyjnych cenach i obniżamy koszty produkcji najbardziej, jak to możliwe, co znaczy, że nasi klienci będą mogli korzystać z produktów najwyższej jakości po niskich cenach. Nasze produkty w asortymencie ZipShip wytwarzane są w dużych seriach produkcyjnych, dlatego nawet niewielkie zamówienia są dostępne w konkurencyjnej cenie.

Łatwy wybór

Możesz łatwo wybrać odpowiednie etykiety (i taśmę barwiącą) z asortymentu ZipShip, korzystając z naszego internetowego Selektora ZipShip, dostępnego na stronie www.zebrazipship.com

Mamy także dostępne do pobrania bezpłatne aplikacje do telefonów iPhone i Blackberry, aby nasi klienci zawsze mogli znaleźć potrzebne materiały – nawet jeśli nie mają dostępu do komputera.

EaziPrice

Błyskawiczny dostęp do cen w cenniku EaziPrice!

EaziPrice zapewnia błyskawiczne informacje o cenach ponad 570 zwykłych nośników papierowych przeznaczonych do mechanizmów drukujących oraz drukarek klasy średniej, wysokiej i drukarek biurkowych marki Zebra. Wystarczy wybrać rodzaj drukarki, materiał i rozmiar, a cennik wyświetli dostępne pozycje. Możesz zawsze zobaczyć informacje o cenach, rozmiarach, gramaturze i wielkości opakowania oraz pobrać rysunki techniczne – etykietowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak z EaziPrice!

Cenniki EaziPrice są dostępne dla partnerów do pobrania w dziale poświęconym materiałom eksploatacyjnym na witrynie www.accesszebra.com

Selektor ZipShip
Produkty dostępne w asortymencie ZipShip znajdziesz na stronie www.zebrazipship.com

 

 

Zebra® ZXP Series 7™ Card Printer
Zebra® ZXP Series 7™ Card Printer

Materiały niestandardowe

Niestandardowe materiały eksploatacyjne mogą być wykonane na indywidualne zamówienie w przypadku zastosowań wymagających formatów, kolorów lub materiałów niedostępnych w naszych asortymentach ZipShip i EaziPrice.

Rozszerzony wybór

Etykiety mogą być wyprodukowane na zamówienie w wymaganych formatach i wzorach, z określonych materiałów lub z gotowym nadrukiem. Dostępne są szybkie dostawy wielu różnych materiałów, od papieru po syntetyki z górnej półki, w tym np. zatwierdzone przez UL poliestry i poliimidy, dzięki czemu klienci mogą korzystać z bogatej oferty rozwiązań. Od etykiet kriogenicznych odpornych na niskie temperatury po etykiety zabezpieczone przed naruszeniem i etykiety na opony zgodne z europejskimi przepisami – Zebra zawsze ma odpowiednie rozwiązanie, a jeśli potrzebujesz tylko prostej etykiety na opakowanie, też ją u nas znajdziesz!

Doświadczenie projektowe

Zebra dysponuje dużym zespołem własnych specjalistów o wysokich umiejętnościach w dziedzinie materiałów eksploatacyjnych, którzy zajmują się projektowaniem niestandardowych rozwiązań w zakresie etykietowania odpowiednio do indywidualnych wymagań związanych z określonymi zastosowaniami.

Sprawdzone i wypróbowane

Materiały eksploatacyjne wykonywane na indywidualne zamówienie są projektowane, wytwarzane i testowane według wysokich standardów, aby użytkownik mógł być pewien doskonałych rezultatów. Próbki materiałów oraz rolki do testowania dostępne są dla klientów w celu wypróbowania w danym zastosowaniu i sprawdzenia, czy materiał odpowiada wymaganiom. Wiele międzynarodowych przedsiębiorstw stosuje materiały eksploatacyjne Zebry i wymaga tego od swoich kontrahentów, ponieważ mają zaufanie do wysokiej jakości zapewnianej przez Zebrę.

Taśmy barwiące

Taśmy są starannie wybierane i testowane według tych samych rygorystycznych standardów co nasze materiały do druku etykiet. Zebra testuje każdą taśmę w zestawieniu z różnymi etykietami i włącza do swojego asortymentu tylko te produkty, które spełniają szereg surowych kryteriów. Tylko najlepsze taśmy dodawane są do oferty materiałów eksploatacyjnych Zebry. Zebra Technologies posiada w magazynach taśmy o różnych szerokościach do wszystkich drukarek od wąskich taśm woskowych do drukarek biurkowych po szerokie taśmy żywiczne, a jeśli kolor czarny nie wystarczy, mamy też kolorowe taśmy woskowe i białe taśmy żywiczne.

Cena Zebry

Zebra jest największym nabywcą taśm na świecie i wykorzystuje swoją silną pozycję przetargową, aby móc oferować konkurencyjne ceny wszystkich swoich produktów. U nas znajdziesz więc nie tylko najlepszą jakość, ale także najlepszą cenę. Jeśli dodać do tego fakt, że Zebra oferuje niezawodną obsługę, a minimalna wielkość zamówienia to zaledwie jedno opakowanie – to po co płacić więcej gdzie indziej?

Dodatkowe korzyści

Używając oryginalnych taśm i nośników marki Zebra, nie tylko wyeliminujesz przestoje powodowane przez niejednolitą jakość druku, ponowne drukowanie lub problemy ze skanowaniem słabej jakości kodów, ale także znacznie wydłużysz trwałość głowicy drukującej, obniżając tym samym ogólny koszt drukarki w całym okresie eksploatacji.

Broszura.pdf | Opaski_Datasheet.pdf | Przewodnik.pdf