Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań w handlu detalicznym.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Printers in retail

Drukarki w sprzedaży detalicznej

Savvy retailers rely on Zebra’s thermal printers and supplies to help reduce operating and labor costs and build customer loyalty.

Case Study

Case Study

How other business benefits from Zebra® technology.

Is There a Zebra in Your Life?

Software

Wysoka-wydajność oprogramowania

Whether you are a small business or a large enterprise, Zebra’s CardStudio software makes designing and printing professional-looking cards easy.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Przeceny
Oznakowanie zgodności
Etykietowanie informacji
Drukarki kart
Zarządzanie zapasami

Drukarka RFID UHF Zebra® ZD500R™

Zebra® ZD500R™ UHF RFID Printer

Zaawansowane funkcje w niewielkim i łatwym w użyciu urządzeniu

Model ZD500R poszerza bogaty asortyment drukarek RFID Zebry, dodając funkcje drukowania i kodowania w technologii RFID UHF do oferowanej przez Zebrę linii wiodących w branży biurkowych drukarek termicznych. Kompaktowa drukarka ZD500R, przeznaczona do pracy na stanowiskach o ograniczonej przestrzeni, oferuje proste, jednodotykowe drukowanie i kodowanie, wygodne ładowanie oraz automatyczną kalibrację RFID, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie do zastosowań, gdzie personel pomocy technicznej nie jest dostępny, np. oznaczanie zwrotów w sklepach lub wymiana uszkodzonych i uzupełnianie brakujących etykiet.

Drukarka pracuje w technologii termicznej oraz termotransferowej i jest zgodna z chipami wszystkich czołowych dostawców. ZD500R może być używana z różnymi etykietami i znacznikami RFID, od niewielkich przywieszek na indywidualne produkty po duże etykiety na kartony i palety. Kodując chipy RFID, które są rozmieszczone bliżej siebie, ZD500R zapewnia niższe wydatki na nośniki, mniejsze marnotrawstwo nośników oraz rzadszą wymianę rolki.

Drukarka dobrze radzi sobie nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach, a jej standardowe wyposażenie obejmuje m.in. interfejs równoległy, szeregowy, USB i Ethernet, dużą pamięć oraz język programowania ZPL Zebry. W wyposażeniu opcjonalnym dostępny jest obcinak i odklejak, interfejs z certyfikatem Wi-Fi® i Bluetooth® oraz druk w wysokiej rozdzielczości.

ZD500R wykorzystuje zalety nowego środowiska Link-OS™ Zebry – innowacyjnej platformy programowej z zaawansowanymi aplikacjami, które zwiększają możliwości drukarek, ułatwiając znacznie ich integrację w systemach firm działających w skali globalnej oraz umożliwiając zarządzanie drukarkami z dowolnej lokalizacji.

Dzięki aplikacji Link-OS Cloud Connect drukarka ZD500R może łączyć się bezpośrednio i bezpiecznie z chmurą i przesyłać dane z dowolnego portu.

Aplikacja Link-OS Print Touch™ pozwala użytkownikom na parowanie jednym dotknięciem drukarki ZD500R z urządzeniami obsługującymi technologię NFC, zapewniając im natychmiastowy dostęp do potrzebnych danych, np. filmów instruktażowych Zebry i pomocy technicznej dotyczącej produktów.

Optymalne zastosowania

Handel detaliczny: wymiana uszkodzonych lub zagubionych etykiet na poziomie indywidualnego produktu, oznaczanie w sklepie zwrotów, produktów przeznaczonych na wystawy, pozycji promocyjnych i innych

Ochrona zdrowia: oznaczanie próbek, identyfikacja pacjentów, śledzenie zasobów

Produkcja: produkcja w toku, oznaczanie kartonów/palet, znakowanie części, śledzenie zasobów

Administracja publiczna/zgodność z wymaganiami amerykańskiego Departamentu Obrony: śledzenie obiegu dokumentów, zgodność ze standardem MIL STD 129, oznaczanie materiałów dowodowych

Gastronomia, rekreacja i organizacja imprez: opaski na rękę RFID, bilety, monitorowanie ruchu osób, zarządzanie kolejkami

wifi logo