Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań w handlu detalicznym.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Printers in retail

Drukarki w sprzedaży detalicznej

Savvy retailers rely on Zebra’s thermal printers and supplies to help reduce operating and labor costs and build customer loyalty.

Case Study

Case Study

How other business benefits from Zebra® technology.

Is There a Zebra in Your Life?

Software

Wysoka-wydajność oprogramowania

Whether you are a small business or a large enterprise, Zebra’s CardStudio software makes designing and printing professional-looking cards easy.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Przeceny
Oznakowanie zgodności
Etykietowanie informacji
Drukarki kart
Zarządzanie zapasami

Zebra® Printers


Optymalne zastosowania:

 • Handel detaliczny – Mobilny punkt sprzedaży, paragony wydawane przy stoliku w restauracjach – Skracanie kolejek
 • Pracownicy mobilni – Rachunki za media/ odczytywanie liczników, naprawy/instalacje w terenie, mandaty parkingowe
 • Transport i logistyka – Bilety w środkach komunikacji, dowody dostawy, zawiadomienia o niedoręczeniu, sprzedaż z dostawą

Specyfikacja techniczna

Przewodnik o pozycjonowaniu produktów

High-Performance Software for High-performance Hardware

Drukarki Zebra® iMZ220™ oraz iMZ320™

Zebra® MZ™ series

Wybór platform mobilnych, aby niezawodnie służyć Twojej fi rmie w terenie!

Korzystaj w pełni z zalet i wygody związanej z używaniem dostępnych dziś smartfonów i tabletów. Nowe drukarki iMZ™ oferują obecnie łączność Bluetooth® z urządzeniami z systemem Apple® iOS, a także z platformami Android™, WinMobile i BlackBerry®. Print Touch™ upraszcza parowanie Bluetooth i otwiera internetowe strony pomocy na urządzeniach z obsługą komunikacji bezprzewodowej NFC (Near Field Communication), zapewniając użytkownikom wygodę i bezproblemową pracę. Czy wybierzesz smartfon, tablet, czy terminal przenośny, nowe drukarki iMZ220 i iMZ320 Zebry zapewnią sprawny druk paragonów o szerokości 48 mm i 74 mm na potrzeby Twojej firmy.

Drukarki iMZ są zgodne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi dzisiejszych smartfonów i tabletów. Drukarki wykorzystują ponadto środowisko Link-OS™ Zebry – otwartą platformę, która łączy system operacyjny dla inteligentnych urządzeń Zebry z zaawansowanymi aplikacjami. Używając menedżera profi li z AirWatch® Connector, możesz szybko połączyć swoją drukarkę z systemem zarządzania urządzeniami AirWatch przez sieć WLAN. Korzystaj ze swojej obecnej infrastruktury, zarządzając urządzeniami mobilnymi za pomocą jednego narzędzia.

Bazując na tych możliwościach, możesz tworzyć aplikacje do drukowania dla platform Apple, Windows®, Android, WinCE, WinMobile i BlackBerry, wykorzystując pakiet programistyczny (SDK) Link-OS. Mając do dyspozycji pełen pakiet oprogramowania Zebry, możesz z łatwością tworzyć czyste i wyraźne paragony – gdziekolwiek się znajdziesz.

POZNAJ SERIĘ IMZ!

Seria iMZ: doskonałe drukarki Zebra w Twojej dłoni. Przenośne drukarki paragonów klasy podstawowej do prostego druku dokumentów.

Robią swoje, nie rzucając się w oczy

Każda niewielka drukarka iMZ może być inteligentnym asystentem w każdym zastosowaniu wymagającym przenośnego druku paragonów, gdzie potrzebny jest łatwy i szybki druk na żądanie. Te niekłopotliwe drukarki nosi się tak wygodnie, że wcale nie przeszkadzają w wykonywaniu innych obowiązków i można je mieć przy sobie przez całą zmianę. Są łatwe w obsłudze i stanowią doskonały pierwszy krok dla użytkowników, którzy pragną zastąpić ręcznie wypisywane dokumenty, gotowe druki lub psujące się drukarki przenośne. Pracownicy mobilni na całym świecie docenią wygodę niewielkich drukarek z serii iMZ w codziennej pracy – a ponieważ są to urządzenia marki Zebra, możesz liczyć na ich niezawodność.

Pomocne narzędzie, które nie będzie ciężarem

 • Te lekkie drukarki, które ważą 0,34 kg albo nawet mniej, można nosić w pracy przez całą zmianę bez obciążenia i niewygody
 • Drukarkę można nosić wygodnie na klipsie przy pasku lub na ramieniu, co zapewnia niekłopotliwe i sprawne drukowanie

Prosta obsługa

 • Zasobnik nośników otwierany jednym przyciskiem do łatwego ładowania
 • Intuicyjne diody LED wskazują wł./wył., błąd i stan połączenia

Ekonomiczna alternatywa

 • Prosta i niezawodna drukarka za przystępną cenę
 • Każda drukarka iMZ jest standardowo wyposażona w interfejs USB i Bluetooth, umożliwiając komunikację z przenośnymi urządzeniami z systemem operacyjnym iOS, WinMobile, Android i BlackBerry

Mieści się w dłoni, ale zaskakuje mocą możliwości

 • Szybki procesor i duża pamięć do drukowania złożonych kodów kreskowych, czcionek i grafi ki
 • Drukarki iMZ oferują teraz opcję 802.11n z obsługą dwóch pasm (2,4 GHz – 802.11b/g/n oraz 5 GHz – 802.11a/n) dla przeciążonych sieci bezprzewodowych w sektorze handlu detalicznego, gdzie przedsiębiorstwa potrzebują łączności w mniej zatłoczonym paśmie 5 GHz
 • Bezpieczna łączność Bluetooth 2.1, 802.11a/b/g/n (opcjonalnie) lub USB (klient), z certyfi katem Wi-Fi® i Cisco® CCX V4 ASD
Zebra® MZ™ series Zebra® MZ™ series
Ta kompaktowa drukarka fi rmy Zebra oferuje drukowanie niewielkich paragonów o szerokości 48 mm, idealnych do takich zastosowań jak mobilny punkt sprzedaży oraz sprzedaż produktów/świadczenie usług w terenie.

DRUKUJ NA ŻĄDANIE PARAGONY W RÓŻNYCH ZASTOSOWANIACH

Mobilny punkt sprzedaży w handlu detalicznym Zeskanuj koszyk zakupów i wydrukuj paragon z kodem kreskowym, aby skrócić czas spędzony przez klienta przy kasie oraz usprawnić i przyspieszyć obsługę kolejek.

Mandaty Wyraźny druk termiczny na specjalnym materiale odpornym na pogodę pozwala wystawić więcej mandatów.

Gastronomia i rekreacja Krótsze kolejki i większa sprzedaż: przyjmuj mobilne płatności za drobne zakupy w parkach rozrywki, na stadionach, przy stoliku i w innych placówkach w tej branży.

Transport Zapewnij wygodę pasażerom: drukuj bilety lub paragony w taksówkach, pociągach, na promach i w autobusach!

AC adaptor

Zasilacz AC

Ten łatwy w użyciu zasilacz jest zawarty w zestawie z każdą drukarką z serii iMZ. Wystarczy podłączyć zasilacz AC do drukarki i ładować ją, gdy nie jest w użyciu!

MZ Series 4-Bay Power Station

Poczwórna stacja ładująca do serii iMZ

Idealna dla użytkowników, którzy chcą w prosty sposób ładować sprzęt po pracy. Na koniec swojej zmiany pracownik musi tylko włożyć drukarkę iMZ220 lub iMZ320 do ładowarki, aby ją naładować. Dostępna jest teraz także pojedyncza stacja ładująca.

MZ Series 4-Bay Power Station

Zasilacz samochodowy

Ten zasilacz podłączany do gniazda zapalniczki samochodowej umożliwia ładowanie drukarki przenośnej z serii iMZ w samochodzie.

Protective Silicone Skins

Silikonowe osłony ochronne

Te opcjonalne osłony silikonowe dodają warstwę ochronną i zapewniają wygodne korzystanie z drukarki iMZ.

Durability-Enhancing Cases

Pokrowce zwiększające wytrzymałość

Ten nylonowy pokrowiec do noszenia dodaje warstwę ochronną, dzięki której Twoja drukarka z serii iMZ będzie dobrze przygotowana do pracy w trudnych warunkach.

MZ Series 4-Bay Power Station

Pasek na ramię

Wolne ręce podczas pracy zapewnia opcjonalny pasek na ramię dostępny jako alternatywa dla klipsa do paska od spodni.