Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań w handlu detalicznym.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Printers in retail

Drukarki w sprzedaży detalicznej

Savvy retailers rely on Zebra’s thermal printers and supplies to help reduce operating and labor costs and build customer loyalty.

Case Study

Case Study

How other business benefits from Zebra® technology.

Is There a Zebra in Your Life?

Software

Wysoka-wydajność oprogramowania

Whether you are a small business or a large enterprise, Zebra’s CardStudio software makes designing and printing professional-looking cards easy.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Przeceny
Oznakowanie zgodności
Etykietowanie informacji
Drukarki kart
Zarządzanie zapasami

HIGH-PERFORMANCE SOFTWARE

Zebra® ZXP Series 7™ Card Printer
Zebra® ZXP Series 7™ Card Printer

High-Performance Software for High-Performance Hardware

Oprogramowanie do drukarek kart ZMotif™ CardStudio™

Szybki i łatwy sposób tworzenia doskonale prezentujących się kart

Zebra® ZMotif CardStudio to profesjonalny pakiet oprogramowania do projektowania i wydawania kart. Jego obsługa jest bardzo prosta i każdy użytkownik jest w stanie nauczyć się jej błyskawicznie. Niezależnie od tego, czy tworzysz proste, czy też złożone projekty, znajdziesz odpowiednią wersję CardStudio do każdego zastosowania wśród trzech oferowanych edycji: Classic, Standard i Professional. Oprogramowanie CardStudio, które jest zgodne ze wszystkimi aktualnymi modelami i starszymi drukarkami kart Zebra – zarówno drukującymi metodą bezpośrednią (Direct-to-Card), jak i modelami retransferowymi – umożliwia szybkie i efektywne projektowanie, kodowanie, drukowanie i łączenie z bazami danych. Ponadto opcja drukowania w technologii Direct-to-Printer (D2P) optymalizuje jakość druku i zapewnia bezproblemowe projektowanie i kodowanie kart.

Dostępne aktualizacje i wersja demo

Możliwa jest aktualizacja edycji Classic i Standard do wersji Professional za pomocą prostego klucza licencyjnego. Jako opcja dostępne jest też rozszerzenie Face Snap do automatycznego kadrowania i optymalizacji obrazów przed wydrukowaniem. Wypróbuj wszystkie lub wybrane funkcje CardStudio w wersji demo. Po zakupie danej edycji możesz w prosty sposób przenieść ją na inny komputer lub zaktualizować do bardziej zaawansowanej wersji za pomocą klucza licencyjnego.

Więcej informacji:
www.zebra.com/cardstudio

Zebra Virtual PrintWare™

Zebra Virtual PrintWare is designed to make it easy to issue cards from your own applications. The templatebased printing capability allows for easy third-party application integration of card printing and card production flow.

You can print to one or more networked card printers, and remotely monitor printers’ health and status. To increase print capacity and throughput, you can also use the software to pool and manage multiple printers as if they were one printer.

For more information, visit:
www.zebra.com/virtualprintware
virtualprintware studio