Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań dla Służby Zdrowia.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w Służbie Zdrowia

Dla Służby zdrowia rozwiązania do druku firmy Zebra®

Podstawy prawne

Obowiązek znakowania pacjentów oraz personelu.

Materiały eksploatacyjne w służbie zdrowia

Od opasek identyfikacyjnych do zaawansowanych etykiet.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Drukarka kart Zebra® KR400™ Series

QLn420™ firmy Zebra® QLn420™ firmy Zebra®

Kioskowe drukarki paragonów

Bazując na solidnych drukarkach kioskowych Zebra do wymagających zastosowań, drukarka paragonów KR403™ oferuje szereg ulepszeń – od doskonałej jakości druku poprzez szeroką gamę papierów po rozszerzoną pamięć i duży wybór czcionek i kodów kreskowych – w tym wymagany w sektorze handlu detalicznego kod GS1 DataBar™. Drukarkę KR403™ można łatwo zainstalować w kioskach dzięki niewielkim rozmiarom, różnym opcjom montażowym oraz językowi programowania ZPL® (Zebra Programming Language), który zwiększa funkcjonalność i umożliwia wykorzystanie drukarki w wielu różnych zastosowaniach.

Łatwa eksploatacja

Całkowity koszt posiadania jest niższy, a klienci są bardziej zadowoleni ze względu na cechy i funkcje, które ograniczają konserwację i przestoje w pracy. Na przykład obsługa dużych rolek nośnika 250 mm eliminuje potrzebę częstej wymiany rolek papieru. Ostrzeżenia o niskim poziomie nośnika i funkcje zdalnego monitorowania umożliwiają proaktywną diagnostykę i konserwację. Prezenter zwijający ze zintegrowanym obcinakiem zapobiega blokowaniu papieru i podaje wydruk użytkownikowi. Funkcja wciągania, która wciąga i zatrzymuje nieodebrane wydruki, chroni prywatność użytkowników i zapobiega zaśmiecaniu miejsca przy kiosku.

Łatwa integracja

Program Zebra Basic Interpreter (ZBI™) zapewnia zgodność z posiadanymi już systemami, a opcjonalne rozszerzenie pamięci do 64 MB umożliwia przechowywanie czcionek, grafiki i formatów do obsługi nawet najbardziej złożonych wydruków.

Idealne do druku takich dokumentów jak:

  • paragony
  • bony
  • kupony promocyjne
  • informacje drukowane samoobsługowo

Odpowiednie dla różnych rynków:

  • handel detaliczny
  • rekreacja
  • służba zdrowia
  • usługi publiczne
  • bankowość i finanse