Sprawdź naszą ofertę drukarek i rozwiązań dla Służby Zdrowia.

Produkty Zebra to najlepszy wybór!

Drukarki w Służbie Zdrowia

Dla Służby zdrowia rozwiązania do druku firmy Zebra®

Podstawy prawne

Obowiązek znakowania pacjentów oraz personelu.

Materiały eksploatacyjne w służbie zdrowia

Od opasek identyfikacyjnych do zaawansowanych etykiet.

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą!

(*):

Drukarki Zebra® QLn™ dla sektora ochrony zdrowia

QuikCard_ID

Seria drukarek przenośnych QLn dla sektora ochrony zdrowia pomaga pracownikom medycznym sprawnie i skutecznie chronić zdrowie pacjentów.

W celu zapewnienia pacjentom bezpieczeństwa pracownicy medyczni muszą dbać o to, aby wszystkie narzędzia mające kontakt z pacjentami były czyste i wolne od wszelkich możliwych zarazków, krwi lub innych płynów mogących być źródłem zakażeń. Najnowsze modele w serii drukarek przenośnych QLn są przeznaczone specjalnie do zastosowań w placówkach medycznych. Urządzenia te, będące częścią oferowanego przez firmę Zebra kompleksowego zestawu rozwiązań mobilnych do oznaczania pobieranych próbek, są skonstruowane z trwałych materiałów łatwych do czyszczenia i dezynfekcji. Drukarki przenośne QLn dla sektora ochrony zdrowia są odporne na agresywne środki czyszczące i chemikalia stosowane dla ochrony zdrowia pacjentów.

Drukarki Zebra QLn dla sektora ochrony zdrowia są oferowane ze środowiskiem Zebra Link-OS® z aplikacjami, które ułatwiają użytkownikom integrację, zarządzanie i konserwację drukarek w sposób wirtualny – co redukuje zgłoszenia serwisowe i zwiększa wydajność. Za pomocą naszej aplikacji Profile Manager użytkownicy mogą zarządzać konfiguracją drukarek, zapewniać spójność używanych szablonów i drukowanych materiałów oraz spełniać surowe standardy branżowe. Nasze drukarki pomagają pracownikom medycznym zrobić więcej – mniejszym nakładem czasu i wysiłku. Co bardzo ważne, drukarki przenośne pozwalają oznaczać próbki etykietą w chwili ich pobrania przy łóżku pacjenta, co zmniejsza ryzyko błędów i zdarzeń niepożądanych. Oferowane przez firmę Zebra drukarki QLn220™ i QLn320™ dla sektora ochrony zdrowia – nowe modele w rodzinie przyjaznych dla użytkownika drukarek QLn Zebry – pomagają w eliminacji tych zagrożeń, dzięki czemu użytkownicy zyskują czas i spokój ducha.

Drukarki przenośne firmy Zebra dla sektora ochrony zdrowia są niewielkie i wystarczająco lekkie, aby łatwo nosić je przypięte do paska lub przewozić na wózku, co umożliwia użytkownikom drukowanie etykiet w miejscu, gdzie zajmują się pacjentem. Oszczędza to czas i pieniądze oraz podnosi standard opieki nad pacjentami. Oferowane dotąd akcesoria QLn są zgodne z tą nową serią drukarek QLn dla sektora ochrony zdrowia.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na możliwość druku mobilnego z urządzeń obsługujących różne systemy operacyjne, wszystkie nasze drukarki QLn posiadają certyfikat „Made for iPod®/iPhone®/iPad®” (MFi) oraz są zgodne z urządzeniami z systemem Android™ i Windows® przez aplikacje oparte na wieloplatformowym pakiecie programistycznym SDK.

Drukarki Zebry z serii QLn dla sektora ochrony zdrowia nadają się idealnie do następujących zastosowań etykietowania przy łóżku pacjenta:

  • etykietowanie pobieranych próbek
  • etykietowanie kart pacjentów

Rozwiązania firmy Zebra dla sektora ochrony zdrowia, w tym QLn220 i 320, są certyfikowane i zalecane przez wiodących dostawców systemów elektronicznych kart zdrowia.

Certyfikat Cisco: gwarantuje zgodność z rozwiązaniami Cisco Enterprise Network
Certyfikat Wi-Fi Alliance: zapewnia zgodność z produktami z certyfikatem Wi-Fi®

Ponadto listę aplikacji niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) zatwierdzonych do pracy z drukarkami QLn dla sektora ochrony zdrowia można znaleźć na stronie zebra.com/validation. Zatwierdzone aplikacje przeszły przez program weryfikacji firmy Zebra w celu potwierdzenia interoperacyjności aplikacji z produktami Zebry.

HC100

Drukarka opasek na rękę Zebra® HC100™. Idealne rozwiązanie do drukowania opasek identyfikacyjnych

QLn420

Drukarki Zebra® QLn420™. Zaprojektowana z myślą o użytkowniku

QLn Series

Seria QLn™ firmy Zebra®. Popularna rodzina przenośnych termicznych drukarek etykiet QL™